Chci si vyzkoušet
busking na REC.stage

Chcete si zahrát na REC.stage?

REC.stage je otevřena všem festivalovým návštěvníkům v čase mimo oficiálním programové koncerty. Stačí se dohodnout s personálem scény u zvukařského stánku, vyrobit si recyklovaný nástroj v REC.workshopu a vaše show může začít! Scéna je vybavena základní nástrojovou, zvukovou a světelnou aparaturou. Pokud plánujete vyzkoušet akustický busking na REC.stage, nemusíte s sebou na festival vůbec nic nosit.

Kde najdete REC.stage?

REC.stage najdete 1. srpna 2020 na REC.festivalu na Dolní Moravě. Dále pak na nejbližších Colours of Ostrava, Metronome Prague a FM City Fest. Každý rok ji společně s programem najdete v oficiálních festivalových brožurách a programu. REC.stage poznáte tak, že interiér připomíná ulici New Yorku, aby byl busking zážitkem pro účinkující i publikum.

Jak vyrobit recyklovaný nástroj?

S REC.stage sousedí REC.workshop. Dílnička, ve které si v barevných popelnicích najdete materiál a během chvilky si podle vlastní kreativity nebo podle jednoduchých připravených návodů vyrobíte recyklovaný hudební nástroj. Ten se stane vaší vstupenkou na REC.stage.