Chci hlasovat a získat vstupenky

 

Každý den můžeš poslat hlas 1 až 3 interpretům

 

Hlasovat můžeš od půlnoci 1. května do poledne 31. května

 

V každém hlasování můžeš vybrat festival, na který chceš získat 2 vstupenky

 

1. června oznámíme 85 výherců vstupenek na Čisté festivaly …

 

…a také 3 interprety, kteří získají kontrakt 30 000 Kč a místo v programu REC.stage na 4 festivalech

 
TH!S

TH!S o sobě tvrdí, že do muziky přinášejí „něco starýho“. Jak se to kapele kolem výrazného frontmana Honzy Melíška a baskytaristy Vojty Kotka povedlo? Klikněte…

Mala Ruckus

Užijte si uhrančivý zpěv pražské indie alternativní rockové kapely založené v Číně! Unikátní zvuk vychází z různorodého původu jednotlivých členů kapely.

Monna

Monna je divoká, vášnivá a tajemná. Rock-soulová kapela přináší na českou scénu hudbu se zahraničním rozhledem, nabitou energií i citem.

Vojta D

Multiinstrumentální zpěvák a skladatel stihl za rok sólové dráhy natočit hned 3 videoklipy! Dostane Vojtu D jeden z nich na REC.stage?

Plyš

Život je tvrdý, zabalte jej do plyše. Písně o bolesti z radosti, o radosti z bolesti. Dvě Katky a jeden Tomáš, bicí a basa stmelená akordeonem. To je Plyš.

Pilot Season

Mladá a nadějná pětice ze Šumavy dokazuje, že kytarová hudba ještě není mrtvá. Naléhavost, skvělé harmonie a refrény Pilot Season vám zůstanou v hlavě!

teepee

Hudba teepee v sobě nese kombinaci dreampopu a indie folku. Zasněná kombinace vokálů mladé dvojice vás nenechá na pochybách, že se jedná o objev nezávislé scény.

Oscar Mike

Mladý zpěvák, songwriter, tanečník a showman je hudebním srdcařem, který si potrpí na dobrý vkus, anglické texty a chytlavé melodie.

Kool-aid

Českobudějovická pětičlenná kapela, která halí pop do alternativních struktur a aranží funguje od roku 2011. Před nedávnem vydala svoje třetí EP s názvem EP3.

Odešli hlasování a hraj O VSTUPENKY

Před dokončením hlasování vyplň následující údaje a vyber jeden festival, na který chceš vyhrát dvě vstupenky.

Kontakt pro pořadatele

Jste pořadatel a máte zájem o zapojení do projektu Čistý festival?
E-mail: info@cistyfestival.cz

Rádi vás uvítáme v rodině 20 čistých festivalů. V roce 2018 už vás do ní bohužel nezvládneme zařadit. Pokud chcete třídit odpady v roce 2019, kontaktujte nás nejpozději v listopadu. Odpovědi na většinu vašich dotazů k projektu Čistý festival najdete tady:

Kontakt pro média

Čistý festival je světovým unikátem. Nikde jinde na světě nenajdete tak propracovaný systém třídění a recyklace odpadů na hudebních festivalech. Návštěvníci mají barevné koše doslova na dosah ruky a k třídění jsou motivováni recyklovanými odměnami. Chcete o tom napsat nebo natočit reportáž?

Mediální zastoupení projektu ČISTÝ FESTIVAL:

MamiArt s.r.o.
korespondenční adresa:
Politických obětí 118
738 01 Frýdek-Místek
Milan Anděl
E-mail: andel@mamiart.cz
Telefon: 721 071 236