Chci hlasovat a získat vstupenky

Každý den můžeš poslat hlas 1 3 interpretům

 

Hlasovat můžeš do poledne 31. května

 

V každém hlasování můžeš vybrat festival,
na který chceš získat 2 vstupenky

 

1. června oznámíme 50 výherců 100 vstupenek na Čisté festivaly…

 

…a také 3 interprety, kteří získají kontrakt a místo v prime time REC.stage na Colours of Ostrava, Rock for People a Sázavafestu.

 
Sofian Medjmedj

Jako kometa na hudebním nebi se letos objevil Sofian Medjmedj a neunikl naší pozornosti. To tě to baví je hit, který určitě patří na top festivaly. Klikněte a hlasujte!

Where Are We Now

Čtyři pánové z Jižní Moravy a zpěvák z Nigérie vás rozhodně dostanou do kolen. Jejich singl California je na české poměry neuvěřitelně vyspělý. Klikněte a hlasujte pro ně

Electric Lady

Rocková parta v čele s divokou frontmankou slibuje show, kterou jen tak někde neuvidíte. Klikněte na klip singlu Producer a zažijete pořádnou jízdu!

Milan Samko

Může být nový českým hudebním objevem Milan Samko z Plzně? My si myslíme, že může. Song Olympian je totiž hodně povedený. Pokud si to taky myslíte, hlasujte pro něj!

Flash Boy

Neotřelý styl a festivalová pohoda. To vás čeká při poslechu kapely Flash Boy. Pokud je chcete v prime time REC.stage, klikněte na song Gummy Bear a hlasujte.

Paya May

Původně folková zpěvačka Paya May začala nedávno směřovat k mainstreamu. A to nás zaujalo. Její skladba Namaluj má rozhodně ambice prorazit, a to nejen na festivalech.

Pro Tebe

Svěží bigbít se zajímavými českými texty. Taková je kapela Pro tebe. Čtyři pánové z Brna usilují o vaše hlasy s písní Zestárneme. Tak klikněte, pokud vás zaujala.

Stifled

Mají zkušenosti s koncerty v zámoří a rádi by se prosadili taky v Česku. Song Overcome by se na české festivaly jednoznačně hodil. Hlasujte a uslyšíte je naživo už v létě

Odešli hlasování a hraj O VSTUPENKY

Před dokončením hlasování vyplň následující údaje a vyber jeden festival, na který chceš vyhrát dvě vstupenky.


V případě nedoručení ověřovacího e-mailu prosím zkontroluj složku "spam" u tvé schránky. Neověřené hlasy nebudou zařazeny do soutěže.

Kontakt pro pořadatele

Jste pořadatel a máte zájem o zapojení do projektu Čistý festival?
E-mail: info@cistyfestival.cz

Rádi vás uvítáme v rodině 25 čistých festivalů a majálesů. V roce 2019 už vás do ní bohužel nezvládneme zařadit. Pokud chcete třídit odpady v roce 2020, kontaktujte nás nejpozději v listopadu. Odpovědi na většinu vašich dotazů k projektu Čistý festival najdete tady:

Kontakt pro média

Čistý festival je světovým unikátem. Nikde jinde na světě nenajdete tak propracovaný systém třídění a recyklace odpadů na hudebních festivalech. Návštěvníci mají barevné koše doslova na dosah ruky a k třídění jsou motivováni recyklovanými odměnami. Chcete o tom napsat nebo natočit reportáž?

Mediální zastoupení projektu ČISTÝ FESTIVAL:

MamiArt s.r.o.
korespondenční adresa:
Politických obětí 118
738 01 Frýdek-Místek
Milan Anděl
E-mail: andel@mamiart.cz
Telefon: 721 071 236