2. 5. 2024

Hudební objevy 2024 jsou tady! Hlasuj a vyhraj lístky na čisté festivaly

Dvacítka talentovaných finalistů je připravena se utkat o místa na REC.stage. Teď je to na tobě! Zapoj se do hlasování REC.stage a rozhodni, kdo se recykluje v hudební objev festivalové sezóny 2024 a zahraje si na největších českých festivalech. Ale to není všechno! Chceš získat zdarma lístky na čisté festivaly jako třeba Colours of Ostrava, Benátská! s Impulsem, Beats for Love nebo Votvírák? Hlasuj pro své favority a zapoj se do soutěže o 160 vstupenek na festivaly po celém Česku.

(Pokračování textu…)
Přečíst
25. 4. 2024

Sezónu čistých festivalů zahajují květnové majálesy!

Květen je tradičně ve znamení majálesů. Bílina, Plzeň, Brno a Šumperk, to jsou čtyři místa, kam můžeš vyrazit na první čisté festivaly letošní sezóny, které třídí odpad. Na jaké interprety se můžeš na jednotlivých festivalech těšit a co všechno si pro tebe pořadatelé připravili? Pojďme se na to společně podívat!

(Pokračování textu…)
Přečíst
11. 4. 2024

Vytříděná a udržitelná festivalová sezóna 2024. Jak si užít festival s minimem odpadu?

Festivalová sezóna už pomalu klepe na dveře, a to znamená jediné, spousta zábavy, živá hudba, jedinečné zážitky, kamarádi a v neposlední řadě tuny odpadu. Jak si tedy ještě více užít letošní festivalovou sezónu v udržitelném duchu a s minimem odpadu? Máme pro tebe několik skvělých tipů!

(Pokračování textu…)
Přečíst
1. 3. 2024

Staň se letošním hudebním objevem! Přihlas se právě teď do soutěže REC.stage!

Přinášíme novou šanci stát se hudebním objevem REC.stage! Taky v roce 2024 hledáme talentované interprety, kteří se nebojí výzvy v podobě show na čistých festivalech. Z přihlášek vybereme 20 finalistů. Ti se v květnovém hlasování fanoušků utkají o možnost zažít nejlepší léto svého života. Vydají se totiž na tour po nejnavštěvovanějších českých festivalech a zahrají si v prime time na Colours of Ostrava, FM City Fest a letos také na jubilejním 30. ročníku Benátská! S Impulsem. Jak na to? Čtěte dále!

(Pokračování textu…)
Přečíst
27. 7. 2023

Sezóna Čistých festivalů jde do finále! Jaké vytříděné akce nás ještě čekají?

Festivalová sezóna se blíží do finále! Rozhodně to ale není důvod ke smutku, před námi je ještě několik Čistých festivalů, o které můžeš rozšířit svou sbírku letních zážitků! Na své si přijdou zastánci festivalové klasiky i fandové alternativních vystoupení. Kam se v srpnu vydat, abyste léto vytěžili na maximum? Přečti si článek a přijď se bavit na některou z vytříděných akcí!

(Pokračování textu…)
Přečíst
28. 6. 2023

Červencové Čisté festivaly, které si nesmíš nechat ujít!

Fanoušci kvalitní muziky jsou na pokraji šílenství? To je jasný signál, že se festivalová sezóna rozjíždí naplno! Vedle legendárních Colours of Ostrava se česká i zahraniční hudební špička představí na řadě dalších Čistých festivalů, které šetří přírodu a třídí odpady! Přečti si, kam se tento měsíc můžeš vydat za hudebním zážitkem a zapoj se do soutěže o vstupenky na některou z vytříděných akcí!

(Pokračování textu…)
Přečíst