27. 7. 2023

Sezóna Čistých festivalů jde do finále! Jaké vytříděné akce nás ještě čekají?

Festivalová sezóna se blíží do finále! Rozhodně to ale není důvod ke smutku, před námi je ještě několik Čistých festivalů, o které můžeš rozšířit svou sbírku letních zážitků! Na své si přijdou zastánci festivalové klasiky i fandové alternativních vystoupení. Kam se v srpnu vydat, abyste léto vytěžili na maximum? Přečti si článek a přijď se bavit na některou z vytříděných akcí!

(Pokračování textu…)
Přečíst
28. 6. 2023

Červencové Čisté festivaly, které si nesmíš nechat ujít!

Fanoušci kvalitní muziky jsou na pokraji šílenství? To je jasný signál, že se festivalová sezóna rozjíždí naplno! Vedle legendárních Colours of Ostrava se česká i zahraniční hudební špička představí na řadě dalších Čistých festivalů, které šetří přírodu a třídí odpady! Přečti si, kam se tento měsíc můžeš vydat za hudebním zážitkem a zapoj se do soutěže o vstupenky na některou z vytříděných akcí!

(Pokračování textu…)
Přečíst
1. 6. 2023

Sezóna Čistých festivalů nabírá obrátky! Kam se v červnu vydat za vytříděnou zábavou?

Po majálesy roztančeném květnu se o slovo hlásí hudební festivaly, na kterých budeme společně třídit odpady a za třídění odměňovat. Na které dvě červnové akce přivezeme REC.stage s vybombeným lineupem a hudebními objevy? Přečti si tipy, kde se následující měsíc můžeš bavit, a využij možnost vyhrát vstupenky na největší české festivaly!

(Pokračování textu…)
Přečíst
24. 5. 2023

Seznamte se s vítězi REC.stage 2023

Jména vítězů dubnové hlasovací bitvy už známe. Kdo se ale skrývá za názvem T1M3LAND? Cítí se Milan Malinovský víc Čechem nebo Slovákem? A co můžeme čekat od mladinké ADELY? Pojďme si blíž představit interprety, kteří ovládli první tři příčky letošního hlasování REC.stage, a zahrají tak na největších českých čistých festivalech!

(Pokračování textu…)
Přečíst
4. 5. 2023

REC.stage 2023 má své vítěze

Tak to byla jedna velká dubnová jízda! Soutěž REC.stage letos zaznamenala rekordních 34 693 hlasů. Především o první čtyři místa se strhla pořádná mela! Jak dopadlo hlasování? Čti ve článku a dozvíš se taky jména osmdesáti výherců vstupenek na festivaly!

(Pokračování textu…)
Přečíst
25. 4. 2023

Květnové Majálesy startují sezónu čistých festivalů!

Co mají společného Zlín, Plzeň a Brno? Odstartují zde sezónu letošních festivalů, které třídí odpady! Květen se už tradičně ponese ve znamení vytříděných majálesů! Pojďme si společně posvítit na to, jaká lákadla si pro nás pořadatelé studentských akcí připravili!

(Pokračování textu…)
Přečíst