1. 6. 2023

Sezóna Čistých festivalů nabírá obrátky! Kam se v červnu vydat za vytříděnou zábavou?

Po majálesy roztančeném květnu se o slovo hlásí hudební festivaly, na kterých budeme společně třídit odpady a za třídění odměňovat. Na které dvě červnové akce přivezeme REC.stage s vybombeným lineupem a hudebními objevy? Přečti si tipy, kde se následující měsíc můžeš bavit, a využij možnost vyhrát vstupenky na největší české festivaly!

(Pokračování textu…)
Přečíst
24. 5. 2023

Seznamte se s vítězi REC.stage 2023

Jména vítězů dubnové hlasovací bitvy už známe. Kdo se ale skrývá za názvem T1M3LAND? Cítí se Milan Malinovský víc Čechem nebo Slovákem? A co můžeme čekat od mladinké ADELY? Pojďme si blíž představit interprety, kteří ovládli první tři příčky letošního hlasování REC.stage, a zahrají tak na největších českých čistých festivalech!

(Pokračování textu…)
Přečíst
4. 5. 2023

REC.stage 2023 má své vítěze

Tak to byla jedna velká dubnová jízda! Soutěž REC.stage letos zaznamenala rekordních 34 693 hlasů. Především o první čtyři místa se strhla pořádná mela! Jak dopadlo hlasování? Čti ve článku a dozvíš se taky jména osmdesáti výherců vstupenek na festivaly!

(Pokračování textu…)
Přečíst
25. 4. 2023

Květnové Majálesy startují sezónu čistých festivalů!

Co mají společného Zlín, Plzeň a Brno? Odstartují zde sezónu letošních festivalů, které třídí odpady! Květen se už tradičně ponese ve znamení vytříděných majálesů! Pojďme si společně posvítit na to, jaká lákadla si pro nás pořadatelé studentských akcí připravili!

(Pokračování textu…)
Přečíst
14. 4. 2023

Léto ve znamení vytříděných festivalů se blíží! Jaké bude?

Ticho?! Slyšíš to? Festivalová sezóna už ťuká na dveře! Pojď s námi odpočítávat a těšit se na intenzivní léto plné muziky! V následujícím článku Ti představíme, jak to letos bude s Čistými festivaly a na co se můžeš těšit.

(Pokračování textu…)
Přečíst
3. 4. 2023

Hlasujte pro objevy REC.stage a vydejte se zdarma na čisté festivaly

Seznam třicítky finalistů, kteří se poperou o místo na REC.stage, je kompletní. Hlasování je spuštěno a teď je na vás, abyste rozhodli, které z kapel jsou vašimi hudebními objevy a zahrají tak na největších českých čistých festivalech. A co víc, díky zapojení do hlasování můžete sami navštívit některý z těchto festivalů třídících odpad. Ve hře je totiž 160 vstupenek na akce jako Colours of Ostrava, Votvírák, FM City Fest nebo Beats For Love!

(Pokračování textu…)
Přečíst