10. 5. 2021

Známe finalisty REC.stage hudebních objevů 2021!

Po dobu 3 týdnů probíhalo na Youtube kanálu REC.tv semifinálové hlasování. Bitva 26 interpretů bojujících o každý hlas byla napínavá jak guma od trenýrek! Dnes již zná scéna čistých festivalů REC.stage své finalisty. Pojďme se na ně podívat.

(Pokračování textu…)
Přečíst
6. 5. 2021

Festivalová spartakiáda aneb jak by mohly vypadat festivaly podle aktuálních opatření?

Vyhlídky pro festivaly nejsou ani v rozvolňovacích balíčcích nijak příznivé. Vládní nařízení, bohužel, donutila organizátory zrušit některé letošní festivaly a přesunout line-upy na rok 2022. Čistý festival se však nechce vzdát bez boje. Navrhujeme řešení pro hudební festivaly tak, aby byly v souladu dodržováním opatření. Co na ně říkáte?   

(Pokračování textu…)
Přečíst
29. 4. 2021

Papírová enigma: rozlušti symboly na papírových obalech

Papírových obalů a odpadů je spousta. Taky si někdy lámeš hlavu nad tím, co vytřídit do modrého kontejneru? Téměř každý obal je označen speciálním symbolem, který slouží jako nápověda, jak s ním naložit. Pojď s námi tyto symboly rozklíčovat a rozluštit tak papírovou enigmu.

(Pokračování textu…)
Přečíst
19. 4. 2021

Hlasuj a vyber letošní finalisty hudebních objevů REC.stage!

Scéna čistých festivalů REC.stage dává každoročně šanci kapelám a interpretům recyklovat se v hudební objevy a zažít vlastní koncerty na největších českých festivalech. Letos se se svým autorským videem přihlásilo rekordních 616 kapel, z nichž porota vybrala 30 nejzajímavějších. O jejich dalším osudu můžeš svým hlasem rozhodnout i ty! Jak na to se dozvíš v článku.

(Pokračování textu…)
Přečíst
12. 4. 2021

Šestice přihlášených na REC.stage, která nám vyrazila dech!

I letos jsme zaznamenali obrovský zájem kapel o to recyklovat se v hudební objev na REC.stage. Přihlásilo se nám 616 kapel, které touží koncertovat na Čistých festivalech! Některá hudební uskupení nám ale vyrazila dech už na první poslech! Co myslíš, máme výběru kapel z dnešního článku dát šanci a poslat je do semifinále? Napiš nám svůj názor do komentáře na Facebooku.

(Pokračování textu…)
Přečíst
8. 4. 2021

Plastová enigma: jak luštit symboly na obalech a správně třídit plasty?

Věděli jste, že není možné recyklovat všechny plasty? Jak ale zjistit, které plastové obaly patří do žlutých kontejnerů a hodí se k druhotnému zpracování? Pomůže ti tahák na obalech! Téměř každý obal je totiž označen speciálním symbolem, který slouží jako nápověda, jak s ním naložit. Pojď s námi tyto symboly rozklíčovat a rozluštit tak plastovou enigmu.

(Pokračování textu…)
Přečíst