REC.stage je scéna čistých festivalů

Od roku 2016 představuje scéna REC.stage české hudební objevy. Kapely a interpreti se zde recyklují v hudební hvězdy a užívají si vlastní show na největších českých festivalech. Mezi interprety, kteří prošli sítem REC.stage, byli například Pokáč, Pekař, Mirai, David Stypka nebo Sofian Medjmedj. Přihlásit jste se mohli se svou kapelou do 31. března.

Jak to funguje?

REC.stage je tady pro všechny interprety, kteří touží zažít koncert na největších festivalech a chtějí se recyklovat v hudební objev! Jak na to? Pokud jste poslali za kapelu přihlášku, pak se právě vy můžete dostat do hlavního času největších českých festivalů!Přihlášky

Přihlásit jste se mohli do 31. 3. 2024. Podmínkou bylo odeslání odkazu na vlastní originální video s autorskou skladbou. Čím atraktivnější materiál jste poslali, tím větší šanci jste měli zaujmout porotu. Z došlých videí vybereme s pořadateli Colours of Ostrava, Benátské! s Impulsem a Miraiem za FM city fest celkem 30 finalistů. Videa finalistů z předchozích let najdete na YouTube kanálu REC.tv.


Získej hlasy fanoušků

Hlasování fanoušků proběhne od 1. 5. do 31. 5. 2024. Pro tři interprety, kteří získají v hlasování tady na webu cistyfestival.cz nejvíce hlasů, máme připraveny kontrakty s honoráři a koncert v primetime REC.stage na Colours of Ostrava, Benátské! s Impulsem a FM City Festu. Pro zbývající finalisty máme s pořadateli připraveno dalších 20 hracích časů. Ty vybereme a oslovíme podle pořadí v hlasování, žánru a dramaturgie jednotlivých festivalů. Větší šance dostat se na REC.stage tady nikdy předtím nebyla!


Užijte si léto na REC.stage

Pro 80 vylosovaných hlasujících fanoušků máme připraveno 160 vstupenek na čisté festivaly, které třídí odpady! A tři vítězné interprety s nejvíce hlasy ve finálovém hlasování čeká skvělé léto na REC.stage! Každý z nich získá kromě smlouvy na festivaly Colours of Ostrava, Benátská! s Impulsem a FM City Fest honorář (40, 30 a 20 tisíc podle pořadí v hlasování), účinkování v pořadu v REC.tv a profi fotografie z natáčení i koncertů.

Výsledky REC.stage 2023

Zajímá tě, jak dopadla soutěž v minulém roce?

Pro zobrazení video obsahu prosím upravte své nastavení cookies