REC.stage je scéna čistých festivalů

Od roku 2016 představuje scéna REC.stage české hudební objevy. Kapely a interpreti se zde recyklují v hudební hvězdy a užívají si vlastní show na největších českých festivalech. Mezi interprety, kteří prošli sítem REC.stage, byli například Pokáč, Pekař, Mirai, David Stypka, Thom Artway nebo The Atavists.

Jak to funguje?

REC.stage je tady pro všechny, kdo se chtějí recyklovat v hudební objev! Jak na to? Začni přihláškou a třeba právě Ty se dostaneš až do hlavního času největších českých festivalů!

Přihlas se

Přihlásit se můžeš na jaře 2022. Podmínkou je odeslání odkazu na vlastní originální video s autorskou skladbou. Může se jednat i o tzv. lyric video. Z došlých videí vybereme s pořadateli a Miraiem celkem 30 semifinalistů. Jejich videa vložíme na náš Youtube kanál REC.tv.

Zaujmi na Youtube

Semifinále hlasování proběhne v dubnu 2022. Devět interpretů, kteří budou mít u svého Youtube videa vloženého na kanál REC.tv nejvíce „To se mi líbí“, postoupí do finále. Finálové hlasování pak proběhne na cistyfestival.cz v květnu 2022. Pro 100 vylosovaných hlasujících fanoušků máme připraveny vstupenky na čisté festivaly.

Získej nejvíce hlasů

Tři vítězné interprety s nejvíce hlasy ve finálovém hlasování čeká nezapomenutelné léto na REC.stage! Každý z nich získá smlouvu na 3 koncerty na největších čistých festivalech. Samozřejmostí je honorář, účinkování v pořadu v REC.tv s moderátorem Miraiem Navrátilem a profi fotografie z natáčení i koncertů.

Program REC.stage doplní finalisté ze sezóny 2020 a 2021, kdy byla část festivalů zrušena. Mimo oficiální program v čase určeném pro busking je REC.stage otevřena všem návštěvníkům festivalů. Stačí se chopit recyklovaných nástrojů a zažít pocit vlastního koncertu na oficiální scéně top českých festivalů!

Sleduj naši REC.tv

Odebírej kanál REC.tv, kde každoročně představujeme nové hudební objevy REC.stage. Moderátor Mirai nováčky české hudební scény nešetří a v každém novém dílu má pro ně připraveny nové recyklované výzvy!