REC.stage je scéna čistých festivalů

Od roku 2016 představuje scéna REC.stage české hudební objevy. Kapely a interpreti se zde recyklují v hudební hvězdy a užívají si vlastní show na největších českých festivalech. Mezi interprety, kteří prošli sítem REC.stage, byli například Pokáč, Pekař, Mirai, David Stypka nebo Thom Artway. Letošní hudební objevy REC.stage čekají koncerty na festivalech Colours of Ostrava, Sázavafest a FM City Fest!

Přehrát video Přehrát video

Jak to funguje?

REC.stage je tady pro všechny, kdo se chtějí recyklovat v hudební objev!

Přihlášky

Přihlašování proběhlo od 15. 3. do 9. 4. 2022. Podmínkou bylo odeslání odkazu na vlastní originální video s autorskou skladbou. Mohlo se jednat i o tzv. lyric video. Z došlých videí vybereme s pořadateli a Miraiem celkem 30 semifinalistů. Jejich videa vložíme na náš YouTube kanál REC.tv.

Zaujmi na Youtube

Semifinálové hlasování probíhá od 20. 4. do 7. 5. 2022 (20:00). Devět interpretů, kteří budou mít u svého YouTube videa na kanálu REC.tv nejvíce „likes“, postoupí do finále. Finálové hlasování pak proběhne od 17. 5. do 31. 5. (12:00) na www.cistyfestival.cz. Pro 80 vylosovaných hlasujících fanoušků máme připraveno 160 vstupenek na čisté festivaly!

Získej nejvíce hlasů

Tři vítězné interprety s nejvíce hlasy ve finálovém hlasování čeká skvělé léto na REC.stage! Každý z nich získá smlouvu na 3 koncerty na festivalech Colours of Ostrava, Sázavafest a FM City Fest. Samozřejmostí je honorář, účinkování v pořadu v REC.tv s moderátorem Miraiem Navrátilem a profi fotografie z natáčení i koncertů.

Program REC.stage doplní finalisté ze sezóny 2020 a 2021, kdy byla část festivalů zrušena. Mimo oficiální program v čase určeném pro busking je REC.stage otevřena všem návštěvníkům festivalů. Stačí se chopit recyklovaných nástrojů a zažít pocit vlastního koncertu na oficiální scéně top českých festivalů!

Pošli svého oblíbeného interpreta na REC.STAGE!

Právě teď bojuje 9 finalistů o titul hudební objev REC.stage 2022. Poslechni si jejich klipy a pošli svého favorita na REC.stage!

Pro zobrazení video obsahu prosím upravte své nastavení cookies