Chci být v oficiálním
programu REC.stage

Chci být v oficiálním
programu REC.stage

Přihlas se jednoduše online

Cesta na REC.stage začíná online přihláškou ZDE. Přihlašování probíhá každý rok do konce dubna, podmínkou je vložit do přihlášky odkaz na vlastní hudební video, ideálně s vlastní tvorbou, ne coverem. Ze všech přihlášených interpretů vybíráme společně s pořadateli festivalů a českými hudebními kritiky 9 finalistů.

Získej hlasy fanoušků

Hlasování probíhá v květnu. Pro hlasující fanoušky máme úžasnou motivaci! Rozdáme jim přes 200 vstupenek na čisté festivaly! Letos každý finalista získá navíc ambasadora: hudební festival nebo mediálního partnera, který podpoří interpreta u svých fanoušků. Pro finalisty jsme s Bandzone.cz navíc na 17. května připravili překvapení! Unikátní společný koncert v Jack Daniel’s Musician Factory v Praze!

Staň se hvězdou s kontraktem

Tři interpreti s nejvíce hlasy fanoušků získají místo v prime-time REC.stage na 4 hudebních festivalech: Colours of Ostrava, Rock for People, Sázavafest a Sweetsen fest. Navíc každý z nich získá kontrakt s honorářem 30 000 korun! Pro ostatní finalisty máme nabídku na vystoupení ve zbývajícím programu a vstup na festivaly. Podmínkou vystoupení je použít recyklovaný hudební nástroj REC.stage recyklovala hudební objevy Thoma Artwaye, Pekaře, Pokáče nebo Davida Stypku. Zařadíte se k nim?

Chci si vyzkoušet
busking na REC.stage

Chcete si zahrát na REC.stage?

REC.stage je otevřena všem festivalovým návštěvníkům v čase mimo oficiálním programové koncerty. Stačí se dohodnout s personálem scény u zvukařského stánku, vyrobit si recyklovaný nástroj v REC.workshopu a vaše show může začít! Scéna je vybavena základní nástrojovou, zvukovou a světelnou aparaturou. Pokud plánujete vyzkoušet akustický busking na REC.stage, nemusíte s sebou na festival vůbec nic nosit.

Kde najdete REC.stage?

REC.stage je v roce 2018 součástí festivalů Colours of Ostrava, Rock for People, Sázavafest a Sweetsen fest. Obvykle ji společně s programem najdete v oficiálních festivalových brožurách. REC.stage poznáte tak, že interiér připomíná ulici New Yorku a má nízké pódium, aby byl busking zážitkem pro účinkující i publikum.

Jak vyrobit recyklovaný nástroj?

S REC.stage sousedí REC.workshop. Dílnička, ve které si v barevných popelnicích najdete materiál a během chvilky si podle vlastní kreativity nebo podle jednoduchých připravených návodů vyrobíte recyklovaný hudební nástroj. Ten se stane vaší vstupenkou na REC.stage.

Kontakt pro pořadatele

Jste pořadatel a máte zájem o zapojení do projektu Čistý festival?
E-mail: info@cistyfestival.cz

Rádi vás uvítáme v rodině 20 čistých festivalů. V roce 2018 už vás do ní bohužel nezvládneme zařadit. Pokud chcete třídit odpady v roce 2019, kontaktujte nás nejpozději v listopadu. Odpovědi na většinu vašich dotazů k projektu Čistý festival najdete tady:

Kontakt pro média

Čistý festival je světovým unikátem. Nikde jinde na světě nenajdete tak propracovaný systém třídění a recyklace odpadů na hudebních festivalech. Návštěvníci mají barevné koše doslova na dosah ruky a k třídění jsou motivováni recyklovanými odměnami. Chcete o tom napsat nebo natočit reportáž?

Mediální zastoupení projektu ČISTÝ FESTIVAL:

MamiArt s.r.o.
korespondenční adresa:
Politických obětí 118
738 01 Frýdek-Místek
Milan Anděl
E-mail: andel@mamiart.cz
Telefon: 721 071 236