Chci být v oficiálním
programu REC.stage

Chci být v oficiálním
programu REC.stage

Přihlášky na REC.stage

Celkem 1 009 kapel se hlásilo v březnu 2020 na REC.stage. S pořadateli festivalů Colours of Ostrava, Metronome Prague a Miraiem za FM City Fest jsme vybrali 9 finalistů, kteří získali místo v programu REC.stage. Prohlédněte si letošní hudební objevy na YouTube REC.tv a poznačte si termín dalšího kola přihlášek: březen 2021.

Hlasování a soutěž o vstupenky

Hlasování fanoušků proběhlo současně s vysíláním 9 premiérových dílů pořadu REC.ykluj objev na REC.tv do 28. červnu 2020. Vítěze hlasování a vstupenek najdete ZDE. Pro 100 hlasujících fanoušků máme připraveny vouchery na 200 vstupenek na Čisté festivaly 2020 dle vlastního výběru a 200 VIP pasů na REC.festival na Dolní Moravě, kdy 1.8.2020 představíme 3 nejlepší interprety z hlasování. Nejaktuálnější informace o potvrzených termínech čistých festivalů najdete TADY.

Recyklujeme hudební objevy

Tři interpreti s nejvíce hlasy fanoušků získali honorář 33 000 Kč a místo na REC.festivalu 1.8.2020 na Dolní Moravě. Kromě toho získají 3 vítězové nejatraktivnější místa v programu REC.stage na 3 čistých festivalech v roce 2020 a 2021. Pro ostatní finalisty umístěné v hlasování na 4. – 9. místě máme nabídku na vystoupení ve zbývajícím programu REC.stage na 3 festivalech včetně vstupenek. Podmínkou vystoupení na REC.stage je použití recyklovaného hudebního nástroje.

Chci si vyzkoušet
busking na REC.stage

Chcete si zahrát na REC.stage?

REC.stage je otevřena všem festivalovým návštěvníkům v čase mimo oficiálním programové koncerty. Stačí se dohodnout s personálem scény u zvukařského stánku, vyrobit si recyklovaný nástroj v REC.workshopu a vaše show může začít! Scéna je vybavena základní nástrojovou, zvukovou a světelnou aparaturou. Pokud plánujete vyzkoušet akustický busking na REC.stage, nemusíte s sebou na festival vůbec nic nosit.

Kde najdete REC.stage?

REC.stage najdete 1. srpna 2020 na REC.festivalu na Dolní Moravě. Dále pak na nejbližších Colours of Ostrava, Metronome Prague a FM City Fest. Každý rok ji společně s programem najdete v oficiálních festivalových brožurách a programu. REC.stage poznáte tak, že interiér připomíná ulici New Yorku, aby byl busking zážitkem pro účinkující i publikum.

Jak vyrobit recyklovaný nástroj?

S REC.stage sousedí REC.workshop. Dílnička, ve které si v barevných popelnicích najdete materiál a během chvilky si podle vlastní kreativity nebo podle jednoduchých připravených návodů vyrobíte recyklovaný hudební nástroj. Ten se stane vaší vstupenkou na REC.stage.

Kontakt pro pořadatele

Jste pořadatel a máte zájem o zapojení do projektu Čistý festival?
E-mail: info@cistyfestival.cz

Rádi vás uvítáme v rodině čistých festivalů a majálesů. V roce 2020 už vás do ní bohužel nezvládneme zařadit. Pokud chcete třídit odpady v roce 2021, kontaktujte nás nejpozději v listopadu. Odpovědi na většinu vašich dotazů k projektu Čistý festival najdete tady:

Kontakt pro média

Čistý festival je světovým unikátem. Nikde jinde na světě nenajdete tak propracovaný systém třídění a recyklace odpadů na hudebních festivalech. Návštěvníci mají barevné koše doslova na dosah ruky a k třídění jsou motivováni recyklovanými odměnami. Chcete o tom napsat nebo natočit reportáž?

Mediální zastoupení projektu ČISTÝ FESTIVAL:

MamiArt s.r.o.
korespondenční adresa:
Politických obětí 118
738 01 Frýdek-Místek
Milan Anděl
E-mail: andel@mamiart.cz