Přihláška REC.busking stage Colours of Ostrava

Chcete si vyzkoušet busking na REC.busking stage na Colours of Ostrava? Společně s pořadateli festivalu jsme pro vás vyčlenili 16 programových míst. Přihlaste se prostřednictvím tohoto formuláře do půlnoci 11.7.2018. Pořadatelé Colours of Ostrava vyberou ze zaslaných přihlášek v týdnu před festivalem kapely a interprety, kteří doplní program REC.busking stage. Program a volná programová místa najdete ZDE. Pokud preferujete hraní v určitém termínu, napište nám to do textu o kapele.

Chci se přihlásit na busking na Colours of OstravaKompletní informace o zpracování a ochraně osobních údajů najdete zde

Svou registraci prosím potvrďte kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu.

Kontakt pro pořadatele

Jste pořadatel a máte zájem o zapojení do projektu Čistý festival?
E-mail: info@cistyfestival.cz

Rádi vás uvítáme v rodině 20 čistých festivalů. V roce 2018 už vás do ní bohužel nezvládneme zařadit. Pokud chcete třídit odpady v roce 2019, kontaktujte nás nejpozději v listopadu. Odpovědi na většinu vašich dotazů k projektu Čistý festival najdete tady:

Kontakt pro média

Čistý festival je světovým unikátem. Nikde jinde na světě nenajdete tak propracovaný systém třídění a recyklace odpadů na hudebních festivalech. Návštěvníci mají barevné koše doslova na dosah ruky a k třídění jsou motivováni recyklovanými odměnami. Chcete o tom napsat nebo natočit reportáž?

Mediální zastoupení projektu ČISTÝ FESTIVAL:

MamiArt s.r.o.
korespondenční adresa:
Politických obětí 118
738 01 Frýdek-Místek
Milan Anděl
E-mail: andel@mamiart.cz
Telefon: 721 071 236