Přihláška REC.stage ČISTÝCH FESTIVALŮ

Zažij atmosféru REC.stage na největších českých festivalech. Přihlas se prostřednictvím následujícího formuláře do půlnoci 24. března 2019. Podmínkou přihlášky je úplné vyplnění a vložení odkazu na vlastní hudební video, ideálně s vlastní tvorbou, ne coverem. Registraci je nutné po odeslání potvrdit kliknutím na odkaz v došlém e-mailu společně se souhlasem zpracování osobních údajů (prosíme zkontrolujte složku se spamem, pokud zpráva nebude doručena do 24 hodin).

Ze všech přihlášených interpretů vybereme společně s pořadateli festivalů a českými hudebními kritiky 9 finalistů. Ty recyklujeme v hudební hvězdy. Jak? Více informací najdete ZDE.

Chci se přihlásit na REC.stageKompletní informace o zpracování a ochraně osobních údajů najdete zde

Svou registraci prosím potvrďte kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu.

Kontakt pro pořadatele

Jste pořadatel a máte zájem o zapojení do projektu Čistý festival?
E-mail: info@cistyfestival.cz

Rádi vás uvítáme v rodině 25 čistých festivalů a majálesů. V roce 2019 už vás do ní bohužel nezvládneme zařadit. Pokud chcete třídit odpady v roce 2020, kontaktujte nás nejpozději v listopadu. Odpovědi na většinu vašich dotazů k projektu Čistý festival najdete tady:

Kontakt pro média

Čistý festival je světovým unikátem. Nikde jinde na světě nenajdete tak propracovaný systém třídění a recyklace odpadů na hudebních festivalech. Návštěvníci mají barevné koše doslova na dosah ruky a k třídění jsou motivováni recyklovanými odměnami. Chcete o tom napsat nebo natočit reportáž?

Mediální zastoupení projektu ČISTÝ FESTIVAL:

MamiArt s.r.o.
korespondenční adresa:
Politických obětí 118
738 01 Frýdek-Místek
Milan Anděl
E-mail: andel@mamiart.cz
Telefon: 721 071 236