Festivalová sezóna se pomalu řítí do finále. Ale nezoufej, ještě není konec. Pořád nás čeká spoustu nadupaných festivalů, které třídí odpady. Jestli tě zajímá, kde si můžeš užít parádní zakončení léta a posbírat další nezapomenutelné zážitky, tak čti dál!

Začátkem srpna propukne v Domažlicích pořádný rockový nářez. Na dvou střídajících se stagích to rozjedou kapely jako Traktor, Wohnout, Harlej, Trautenberk, Pokáč, Horkýže Slíže a spoustu dalších. Najdeš tam taky náš chill-kout Čistý festival s parádními lehátky na odpočinek, a pokud nám navíc doneseš 10 nebo 20 použitých plastových nebo papírových obalů, dostaneš od nás super dáreček.
S Mácháčem se blíží i pořádná dávka elektronické hudby. Těšit se můžeš na jména jako Andreas Campo, Aiden, Ares Carter, Hozho, Oxia nebo třeba Pavel Petrov. Čeká tě nabitý line-up, taneční atmosféra od soumraku do svítání a parádní voda na osvěžení. Nezapomeň se zastavit i k nám do chill-koutu Čistý festival, kde si můžeš dát pohodku na lehátkách a taky se dozvíš spoustu zajímavostí o třídění odpadu.
Brod 1995 to odpálí v druhé polovině srpna a line-up tě rozhodně nenechá v klidu. V Českém Brodě to na stage rozbalí Rybičky 48, David Koller, Vypsaná Fixa, Mňága a Žďorp, UDG nebo Bound to Break, kteří se také letos zúčastnili soutěže REC.stage 2025. Čeká tě den plný skvělé nálady a čistý areál, kde všechno šlape, jak má. A když už budeš v pohybu, zastav se taky u našeho chill-koutu Čistý festival. Když tě navíc náš promotér přistihne, jak správně třídíš, získáš voucher na parádní dáreček.
TrutnOff slibuje pořádnou jízdu! V Trutnově letos vystoupí legendy jako Saxon, Public Image Ltd., Monkey Business, ale i Visací zámek nebo Hanggai. Mix metalu, punku, alternativy a pohody, co má duši, to si zkrátka nemůžeš nechat ujít. Vedle hudby tu najdeš i kreativní dílny, veganskou jídelnu, hvězdárnu nebo dětský tábor. Samozřejmě nebudeme chybět i my, navíc nám v našem chill-koutu můžeš přijít na plachtu napsat své důvody, proč třídíš odpad.
F.O.O.D piknik se vrací do parku Ladronka a s ním i pořádná nálož chutí a pohodové atmosféry. Čeká tě tu přes 120 stánků s jídlem z celého světa, street food, sladké dobroty, veganské speciality nebo domácí nanuky. Budeš moct ochutnávat, válet se na dece, zaskočit na live cooking show nebo se zapojit do kreativních workshopů. Pro děti je připravená herní zóna a pro všechny pak tombola, chill zóny a pohodový piknikový vibe a samozřejmě i tady budeš moct třídit odpad.
Krnovské hudební slavnosti 31. 8.–6. 9.
Týden nabitý hudbou, 24 vystupujících a 6 areálů, to jsou Krnovské hudební slavnosti. Na line-upu najdeš Ewu Farnou, Lenny, Leoše Mareše, Horkýže Slíže, Pražský výběr, Nik Tenda nebo Poetiku. Těšit se můžeš i na chill-out pod stromy, dětskou zónu, gastro dobroty, kulturní program pro malé i velké a hlavně tu správnou atmosféru konce léta. A pro ten nejlepší zážitek budeš moci na místě také třídit odpad. Ať si ten nabitý týden můžeš užít v krásném a čistém prostředí.
Sleduj nás taky na Facebooku a Instagramu, kde tě zásobujeme čerstvými novinkami ze světa hudebních festivalů i třídění odpadu.