Červenec přináší největší čisté festivaly! Kam na ně vyrazit?

Červencové čisté festivaly přichází v plné síle a nenechají chladným žádného fanouška kvalitní hudby. Celé Česko zažije a uslyší nevídané od domácích i zahraničních interpretů, kteří zahrají na gigantech jako je Colours of Ostrava nebo Benátská! s Impulsem. Chceš si užít jedinečnou energii z koncertů na festivalech, které šetří přírodu? V našem článku se dozvíš, kam na ně vyrazit!

Beats for Love

03. 7. – 06. 7. 2024

Hned z počátku měsíce odpálí hudební šílenství jeden z největších festivalů elektronické hudby Beats for Love. Desátý ročník přináší do Dolních Vítkovic v Ostravě hvězdy světového formátu. Těšit se můžeš nejen na ikonického Davida Guettu, ale také poprvé v Česku vystoupí i legendární Eric Prydz. A tím rozhodně nekončíme! Své taneční kreace můžeš předvést i na Lost Frequencies, Becky Hill nebo německého DJ Borise Brejchu. A až budeš přebíhat mezi stagemi, nezapomeň třídit odpad do barevných třikošů nebo se zastav oddechnout do našeho chill-koutu.

Vysočina fest

04. 7. – 06. 7. 2024

Svou jubilejní desítku slaví také multižánrový kulturní festival Vysočina fest. Konat se bude tradičně v amfiteátru v centru Jihlavy a jeho line-up je už teď nabitý špičkami hudební scény. Pro všechny rockové nadšence zahrají kapely jako je Kabát, Divokej Bill nebo Horkýže Slíže. Na své si přijdou i fanoušci dalších hudebních žánrů, protože vystoupí také Tomáš Klus, Pokáč, Marpo & Troublegang nebo PSH. Přijď se pobavit na festival, který třídí odpad a šetří přírodu!

Colours of Ostrava

17. 7. – 20. 7. 2024

Do Dolních Vítkovic přichází druhá festivalová vlna v podobě Colours of Ostrava a ty u toho nemůžeš chybět! Čeká tě vytříděná jízda plná jmen slavných interpretů jako třeba americká ikona Lenny Kravitz, švédská zpěvačka Zara Larsson nebo popová hvězda Sam Smith. Nebude chybět ani REC.stage a naši letošní vítězové, kteří ti v industriálním areálu ukážou to nejlepší. Přijď je podpořit a poslechnout si slovenskou zpěvačku Janu Bastien, talentovanou studentskou kapelu Limity a nevšední českou skupinu ADOVANY. Kromě toho je pro tebe připravený skutečně bohatý program plný workshopů, diskuzí nebo divadla. Těšíš se? My rozhodně ano!

Benátská! s Impulsem

25. 7. – 28. 7. 2024

Letos se to jubilejními festivaly jen hýbe! A Benátská! s Impulsem rozhodně nezůstává pozadu, protože slaví už třicátý ročník. Travnaté plochy Veseckého sportovního areálu oživnou pod taktovkou českých muzikantů se špetkou zahraničních umělců. Čechomor, Divokej Bill, Pokáč, Scooter nebo Slade – to je jen ochutnávka toho, co všechno tě na festivalu čeká. A máme toho ještě víc! I do Liberce ti přivezeme naše letošní hudební objevy, které vystoupí na REC.stage. To vše, v kombinaci s čistým areálem díky třídění odpadu, ti zaručí jednoduše perfektní zážitek. Tak doraz na festival, který šetří přírodu a zároveň ti servíruje nové hudební talenty.

MKLV Fest

27. 7. 2024

Víkend na jižní Moravě plný hudby, jídla, třídění odpadu a pohodové atmosféry? Přesně to je MKLV fest v Mikulově. Vystoupí Ektor, Kali a Peter Pan, Sofian Medjmedj, Sima a spousta dalších. Takže vezmi kamarády i rodinu a vydej se zažít skvělou muziku, ochutnat kuchyni z celého světa a užít si atrakce i doprovodný program. My už se nemůžeme dočkat!

Vytáhni diář a začni plánovat, protože tě čeká nabitý červenec plný skvělých zážitků i jedinečné atmosféry. Nezapomeň nás sledovat i na Facebooku a Instagramu, kde najdeš praktické info o festivalech, soutěžích i třídění odpadu a recyklaci.

Zpět Starší