Červencové Čisté festivaly hlásí vytříděné hudební programy a spoustu zábavy!

Fesťáková sezóna je v plném proudu. Pokud ještě váháš, kam vyrazit za hudebním zážitkem, pomůžeme ti s výběrem. S projektem Čistý festival se v průběhu července můžeš potkat na festivalech napříč republikou. Přečti si o nich více v článku.

Vysočina fest 7.-9.7

Největší multižánrový festival na Vysočině se pyšní hvězdným česko-slovenským line-upem! V jihlavském amfiteátru si od čtvrtku do soboty poslechneš hvězdy jako Pokáč, Jelen, Mirai, Chinaski, Horkýže Slíže, No Name, Rybičky 48 nebo Davida Kollera a spoustu dalších kapel! Vstupenky jsou stále v prodeji, ale dlouze nepřemýšlej!

Mighty Sounds 8.-10.7.

Festival Mighty Sounds je unikátní v tom, že návštěvníkům nabízí především punk-rockové, punkové a ska kapely ze zahraničí, které tvoří drtivou většinu programu! Do Tábora tak letos přijedou třeba americké kapely Dropkick Murphys a Social Distortion nebo Royal Republic ze Švédska. Rozhodně to bude stát za to!

Colours of Ostrava 13.-16.7. + REC.stage s hudebními objevy!

Do areálu Dolní oblast Vítkovice se po dvouleté pauze konečně vrací festival Colours of Ostrava, který nabídne kapely a hudebníky ze 32 států, ale taky bohatý divadelní program, workshopy, besedy, umělecké instalace a spoustu dalšího! K hlavním hvězdám festivalu patří dlouho očekávaní The Killers, Twenty One Pilots, Franz Ferdinand nebo LP.

Kromě těchto hvězd si u nás na REC.stage můžeš poslechnout 13 hudebních objevů a obohatit svůj hudební vkus o novou vytříděnou muziku! Prostuduj si celý program, bude to našlapané! REC.stage najdeš v zóně Čistý festival pod Bolt Tower. Stav se stánek pro odměnu za vytříděný odpad nebo do Třídílny vyrobit super módní doplněk či jinou festivalovou vychytávku z odpadových materiálů. Tak co, už máš lístek?

REC.stage na Colours of Ostrava!

Sázavafest 21.-23.7. + REC.stage s hudebními objevy!

V zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou tě čeká „výběr z hroznů“ české hudební scény i zahraniční perličky. Na Sázavafestu letos zazní hity od interpretů jako Divokej Bill, Olympic, Mirai, Lucie, Mig 21, Tomáš Klus, Marek Ztracený, ale třeba i legendární song „Cotton Eye Joy“ od švédské kapely Rednex!

Stejně jako na Colours of Ostrava, i na Sázavafest vyrážíme se scénou čistých festivalů REC.stage! Během tří dnů ti představíme 12 vytříděných hudebních objevů, tak se k nám dojdi hudebně obohatit.

Štěrkovna open music 28.-30.7.

Tento oblíbený fesťák se letos podruhé bude konat v ostravském Landek parku, z důvodu rozsáhlé rekonstrukce Hlučínského jezera, známého pod názvem „Štěrkovna“. Mezi interprety nebude chybět Čechomor, Tomáš Klus, Vojta Dyk & B-Side Band, Marie Rottrová, N.O.H.A, Jelen nebo Michal Hrůza. Potkáme se tam?

MKVL fest 29.-30.7.

Amfiteátrem v Mikulově se poslední víkend v červenci ponesou multižánrové tóny interpretů Wohnout, Kapitán Demo, Slza, IMT Smile, Ben Cristovao nebo Xindl X. Tento fesťáček plný skvělé muziky i jihomoravské atmosféry prostě musíš zažít! A třeba si přitom dej i místní top vínko.

Přehrady fest – VRANOV 29.-30.7.

Vytříděná festivalová pohoda na Vranovské pláži s celou řadou skvělých interpretů jako Mirai, Mňága a Ždorp, Jelen, Pokáč a další? Ano, to je festival Přehrady fest na Vranově. Pokud ale váháš nad jinou přehradou, můžeme se potkat v srpnu také na Seči a ve Veselí nad Lužnicí.

Na všechny zmíněné festivaly přivezeme koše ke třídění odpadu. Nezapomínej ve festivalovém rauši správně třídit. Děkujeme! ? ? ? ?

Sleduj nás na Facebooku a Instagramu, ať ti neuniknou další festivalové novinky, vytříděné akce a další info ze světa třídění a recyklace.

Novější Zpět Starší