Festivalová sezóna pokračuje: kam na festivaly do konce srpna?

Prázdniny se pomalu a jistě blíží do cílové rovinky, ale festivalová sezóna nezpomaluje! Popadni kámoše, kup lístky a vydej se vstříc festivalovým dobrodružstvím. Při dlouhých zimních večerech si na ně ještě vzpomeneš. Přečti si o zapojených Čistých festivalech, ze kterých si odvezeš opravdu vytříděné vzpomínky.

Chodrockfest (13. – 14. 8.)

Jubilejní desátý ročník chodského festivalu, kde si přijdou na své příznivci rockové, metalové, punkové i folkové hudby! Do příjemného prostředí jezdeckého areálu TJ START pod Vavřincem zavítají kapely Jelen, Wohnout, Pokáč, Doga, Alkehol, Harlej nebo Walda Gang a Záviš. A zavítáme tam také my se stánkem a vytříděnými odměnami!

Mácháč (20. – 21.8.)

Jeden z nejznámějších tanečních festivalů, který se každoročně koná na břehu Máchova jezera se přesunul na sezónu 2022. Pořadatelé však nehodili flintu do žita a v tradičním termínu uspořádali náhradní festival Mácháč Forever, který má také silné hudební obsazení. Páteční line-up bude patřit žánrům electro a house a interpretům jako Thomas Gold, Tom Staar nebo TIGI. V sobotu přijde na řadu techno v podání hvězd Simina Grigoriu, Drumcomplex, Dosem a dalších. Party až do pozdních ranních hodin na písčité pláži Klůček slibuje jedinečnou atmosféru Máchova jezera. My se nemůžeme dočkat dalšího vytříděného Mácháče, a ty?

Stone Smoker (20. – 21.8)

Taky mezinárodní undergroundový festival ve Skalákově Mlýně v Meziříčku bude třídit odpad s námi! Stone Smoker je tak trochu šamanský zážitek, kde lidská energie ohýbá časoprostor vesmíru. Těšit se můžeš na Red Scalp z Polska, Sex Bledner z Ukrajiny, Hypnotic Floor z Rakouska i celou řadu českých psychedelic kapel. Zastav se k nám na stánek, kde můžeš jen tak posedět v lehátcích nebo se vytřídit k odměnám.

Brod 1995 (21. 8.)

Českobrodský pohodový jednodenní festival přináší opravdovou žánrovou rozmanitost. Kde jinde byste si mohli poslechnout legendu Marii Rottrovou, Tři sestry, Vypsanou fiXu, Kapitána Demo nebo energické United Flavour na jednom místě? Na Brodě tě čeká opravdu napěchovaný pestrý hudební program. Čistý festival tam nebude chybět! Co ty?

Na zmíněných festivalech můžeš třídit odpad do speciálních třikošů na plast, papír a směs. Za vytříděný odpad tě na stánku odměníme supr recyklovaným dárkem nebo pivem zdarma.? Stačí najít náš stánek. Budeme se těšit! ? ♻️

Novější Zpět Starší