Na jaké čisté festivaly můžeš vyrazit v červenci a srpnu?

Aktuální situace na poli hromadných akcí je velice nevyzpytatelná a může se stát, že kdo zahálí, ten možná letos na festivaly nepojede! Proto neváhej, vezmi bandu a vydejte se sbírat vytříděné zážitky do víru festivalů. Přinášíme ti přehled Čistých festivalů, kde si společně zatřídíme do třikošů jako za starých časů.

Olympijské festivaly (23. 7. – 8. 8.)

O rok odložené Letní olympijské hry v Tokiu budou letos kvůli pandemii úplně bez diváků. Za olympijskou atmoškou ale můžeš vyrazit do Brna nebo Prahy na Olympijské festivaly! Olymp Centrum sportu v Praze a SKP Kometa v Brně se promění na 17 dní na fanouškovskou zónu, plnou sportu a zábavy. Každý den se můžeš těšit na živé přenosy z Tokia, setkání s olympioniky, víc jak 30 sportů k vyzkoušení nebo poznávací zónu. A navíc si tam s námi zatřídíš odpady! Přijďte s námi fandit reprezentantům i třídění!

MKLV fest (31. 7.)

TVL, MKLV! Za hudbou na jih Moravy! Jednodenní pohodový festiválek, kde se třídí odpad. Do mikulovského amfiteátru se v sobotu 31. 7. vydají interpreti jako Jakub Děkan, Kapitán Demo, Dara Rolins, Kali a Peter Pann, Sima nebo Mikolas Josef! Vydáš se tam i ty? Víno, ženy a zpěv, to je ta pravá letní pohoda!

Štěrkovna Open Music (29. 7. – 31. 7.)

Z břehu štěrkovny v Hlučíně se letos tento tradiční festival přesouvá do Landek Parku v Ostravě. Třídenní program na čtyřech scénách nabízí opravdu nadupaný program. Přijedou bratia zo Slovenska Horkýže Slíže, No Name, Ine Kafe a hvězdy české hudební scény jako Tata Bojs, Ewa Farná, Tomáš Klus, Mňága a Žďorp, Aneta Langerová, Ben Cristovao nebo Skyline. Dobrá hudební směs, co říkáte? Potkáme se v našem třídícím zeleném stánku?

Přehrady fest – Vranov (30. – 31. 7.) a Seč (6. – 7. 8.)

Fesťák na pláži? V Česku? To je možné jen na Přehrady festu! V krásném prostředí vodních nádrží Vranov a Seč zahrají UDG, Vojtaano, Pokáč, Pekař, Voxel, Tomáš Klus nebo Ready Kirken! Koupačka, sluníčko a třikoše na třídění odpadu, to je prostě paráda.

Povaleč (5. 7. 8.)

Festival Povaleč ve Valči na Karlovarsku je znám pro svůj rozmanitý program workshopů, přednášek, výstav, divadla, sportu, tance a samozřejmě různorodý hudební program. Organizátoři dávají každoročně prostor více či méně známým interpretům a letos mají v lineupu jména jako Už jsme doma, Places, Vít Hasl, Mluvící Šutr nebo DJs DBKL, Dokruhu a Tanyny. Budeme tam! Vy taky?

Ladná Čeladná (6. – 7. 8.)

Pestrý program pro celé rodiny v srdci malebných Beskyd! To je festival Ladná Čeladná, který letos nabízí jména jako Vypsaná Fixa, Kapitán Demo, Pavel Dobeš, Mixle v Piksle, Janek Ledecký a mnohem více. Uděláš si výlet za beskydskými krásami, supr hudbou a stánkem Čistý festival?

Tak máš rozhodnuto? Potkáme se v zeleném stánku! Co vše si s sebou letos sbalit na fesťák si přečti zde, ať nemáš před vstupem problém.

Novější Zpět Starší