Seznamte se s vítězi REC.stage 2022!

Finálové hlasování je u konce! Jak tato bitva vytříděných hudebníků dopadla? Kdo z interpretů získal nejvíce hlasů a zahraje si na REC.stage? A co losování výherců o vstupenky na čisté festivaly?

Do konce května probíhalo finálové hlasování na našem webu, které rozhodlo o vítězích hudebních objevů REC.stage 2022! Celkem pro své favority podpořilo svým hlasem rekordních 38 389 hlasujících!

Letos se nám sešla opravdu vytříděná devítka finalistů a nejraději bychom dali prostor všem. Pravidla jsou ale daná, a proto bychom vám rádi představili vítěznou trojici kapel s největším počtem hlasů.

Tam ta da dá – hudebními objevy REC.stage 2022 jsou kapely:

Posíláme gratulaci všem třem vytříděným objevům! Celá REC.stage crew se na vás těší na festivalech FM City Fest, Colours of Ostrava a Sázavafest.

Již brzy se o letošních hudebních objevech dozvíš něco nového v pořadu REC.ykluj objev s Miraiem Navrátilem na YouTube kanálu REC tv. Tak dej odběr, ať nezmeškáš recyklované výzvy. První díl bude mít premiéru už v červnu!

Celkové pořadí kapel dopadlo následovně:

  1. The Middle of the Sandwich – 6 032 hlasů
  2. Meredith Hunter – 5 764 hlasů
  3. Qr.ious – 5 724 hlasů
  4. David Elis – 5 420 hlasů
  5. EVAH – 5 386 hlasů
  6. TheCoffees – 3 509 hlasů
  7. KÁMO – 2 356 hlasů
  8. MikAel – 2 253 hlasů
  9. Bad Joker’s Cream – 1 945 hlasů

A co losování výherců z hlasujících fanoušků?

Nezapomínáme ani na vítěze z řad hlasujících fanoušků. Z celkového počtu 38 389 hlasů jsme vylosovali 80 šťastlivců, kterým jsme poslali mailem samoobsluhu k výběru vstupenek na čisté festivaly 2022. Pokud své jméno najdeš v seznamu výherců, pak v mailu najdeš odkaz na výběr vstupenek. Zkontroluj si raději i spam, mail se tam mohl cestou zatoulat. Tak se těšíme a ahoooj na čistých festivalech!

Sezóna je letos konečně jak za starých dobrých časů, plně festivalová! Tak mrkni na seznam Čistých festivalů a vydej se za hudebními objevy, užívat skvělou muziku a hlavně – třídit odpad. 

Novější Zpět Starší