Sezóna čistých festivalů pokračuje. Kam se vydat v červnu?

Květnové majálesy jsou za námi a na řadu přichází další festivaly, kde můžeš třídit odpad. Kromě vytříděné zábavy ti přivezeme také REC.stage, kde můžeš poprvé slyšet hrát naše letošní hudební objevy. Mrkni se na naše tipy, kam tento měsíc vyrazit a nasát energii z koncertů.

Votvírák

6. 6. – 9. 6. 2024

První červnový festival láká třídenním našlapaným programem. Votvírák v Milovicích ti přinese to nejlepší z české a slovenské popové, rockové i hip hopové hudební scény. Těšit se můžeš na známá jména jako jsou Kryštof, Divokej Bill, Mig 21, Petr Kolář, Michal David a spoustu dalších. Krom toho najdeš na Votvíráku řadu dalších aktivit od herních zón až po náš chill-out kout u stánku Čistý festival. Těšíš se? My rozhodně ano!

BIG UP Festival

7. 6. 2024

Festivalová atmosféra zavládne v Olomouci pod taktovkou BIG UP Festivalu s největšími popovými a rapovými umělci. Vybít energii můžeš na koncertech interpretů jako je Kontrafakt, Ben Cristovao, Kali a Peter Pann či Yzomandias a Nik Tento. Zastav se taky pro vyhlášené jídlo z foodtrucků nebo do lounge s vodními dýmkami. Nezapomeň taky třídit odpad do třikošů na papír, plast i směs a především si užít skvělou atmosféru.

Sweetsen fest

13. 6. – 15. 6. 2024

Jubilejní 20. ročník Sweetsen fest, na kterém tě čeká pořádná porce vytříděné zábavy, proběhne v areálu TJ Slezan ve Frýdku-Místku. Divadlo, přednášky, charitativní sbírky a vystupující interpreti s vazbou na Frýdek-Místek, to si zkrátka nemůžeš nechat ujít! Finančně můžeš přispět na sbírky ADRA, Charita či Podané ruce a tříděním odpadu do barevným třikošům rozmístěných po celém areálu zase pomoci přírodě. A navíc je vstup zdarma! S kým se uvidíme?

Jamrock

13. 6. – 15. 6. 2024

Letohrad rozezní v půlce června Jamrock a přináší ti kapely slavných jmen, u kterých můžeš tančit, zpívat a vychutnat si jedinečnou atmosféru. Line up je opravdu nabitý, vystoupí Anna K, Jelen, Xindl X, Vypsaná Fixa i Wanastowi Vjecy a mnoho dalších. Vezmi přátele i rodinu a doraz, protože tohle bude opravdový zážitek!

Vysmátý léto Kadaň

22. 6. 2024

Festival Vysmátý léto Kadaň ti ukáže to nejlepší z české hudební scény v centru královského města Kadaň. Na programu jsou jména slavných umělců jako Ektor, Sofian Medjmedj, Anabelle, Ben Cristovao nebo Sergei Barracuda. Ani tady nebude chybět náš stánek Čistý festival, kde se dozvíš spoustu užitečných informací o třídění odpadu. Tak začni balit, protože to bude stát za to!

Jatka Fest

28. 6. – 29. 6. 2024

Jedinečná atmosféra v prostředí pacovského zámku zavládne s festivalem Jatka Fest, a to už po jedenácté. Svoje hity ti letos přivezou Divokej Bill, Poletíme?, David Koller, Vypsaná Fixa i legendární Mňága a Žďorp. Navíc bez stálic festivalu Pokáče a UDG by to ani letos nešlo. Nebude chybět pestrý doprovodný program se spoustou dobrého jídla, atrakcemi pro děti a samozřejmě barevnými třikoši, do kterých můžeš třídit odpad.

FM CIty Fest

28. 6. – 29. 6. 2024

Červen zakončí slavnostně FM City Fest v areálu bývalé textilky ve Frýdku-Místku. Tam ti poprvé přivezeme naše letošní vítěze, kteří to rozjedou na REC.stage. Vystoupí také Mirai, Lunetic, Sima nebo Čechomor. Ale to není všechno! Poslechnout si můžeš také vyhlášené songy francouzského dua Ofenbach nebo německého DJ Alle Farben. Kupuj lístky a nepropásni koncerty hudebních objevů 2024 i dalších skvělých interpretů.

Tak co, už cítíš tu vlnu energie z nadcházejících festivalů? Nezapomeň nás taky sledovat na Facebooku a Instagramu, kde ti servírujeme čerstvé informace. Koukni se na celý letošní seznam čistých festivalů a začni plánovat svoje léto.

Novější Zpět Starší