To jsou oni! Představujeme vítěze REC.stage 2024

Napínavý květen je za námi a my už víme, kdo je vítězem REC.stage! O první příčky se interpreti prali opravdu statečně, ale hlasy nakonec rozhodly jednoznačně. Kdo tedy letos vyhrál? A kdo získal vstupenky na čisté festivaly? To se dozvíš v našem článku!

V letošním roce se sešla opravdu rozmanitá dvacítka talentovaných interpretů, kteří na našem webu bojovali o tvoje hlasy až do konce května. Ze všech hlasujících jsme vybrali 80 šťastlivců celkem 160 vstupenek na čisté festivaly, tak se nezapomeň mrknout na seznam výherců. A my ti už slavnostně představujeme letošní trojici vítězů soutěže REC.stage!

Hudebním objevem 2024 se stala talentovaná zpěvačka Jana Bastien, přezdívaná také jako česko-slovenská Adele. Upoutala nejen svým melodickým hlasem, ale také rytmickou písní s nádechem popu. Právoplatně tak získala první místo a my se už moc těšíme, jaký úspěch sklidí u festivalového publika. 

Kapela Limity zaujala pomyslnou stříbrnou příčku a dokázala všem, že i v tak mladém věku lze ukázat opravdový talent. Třetí místo si odnáší indie-rock-funky crossover vokální skupina ADOVANY. Všechny tři talentované interprety si můžeš poslechnout v primetime na REC.stage Colours of Ostrava, Benátská! s Impulsem a FM City Fest. Ale to není vše! 

Myslíme i na ostatní finalisty, pro které máme připraveno dalších 25 hracích časů, aby předvedli své hudební nadání. REC.stage tak dává muzikantům jedinečnou příležitost ukázat se početnému publiku a zahrát si na největších českých festivalech vedle známých hvězd, jako třeba Lenny Kravitz, Zara Larsson, Mirai nebo Kryštof. Už teď se těšíš, až je uslyšíš hrát živě? My rozhodně ano!

Novější Zpět Starší