Třídím, třídíš… Třídíme v přírodě!

Třídit odpady je důležité a má smysl úplně všude – doma, na festivalech, ale i na dovolené a na výletech do přírody. V dnešním článku ti představíme projekt Třídíme v přírodě, který zastavuje každý víkend na jiném místě, rozdává odměny nebo taky možnost vyhrát pobyt v hodnotě 10 000 Kč! To zní dobře, že?

Třídíme v přírodě je třídící roadshow, která putuje celé léto českými horskými areály. Každou sobotu a neděli od 9 do 16 hodin můžeš na různých místech potkat zelený stánek s opravdu vytříděným programem pro menší i větší. Vyzkoušíš se vytříděné hry nebo si můžeš otestovat své znalosti o třídění pomocí kvízových karet. Za odměnu tě pak promotéři odmění recyklovaným dárkem. 

Třídění odpadů totiž přináší více zábavy nejen na festivalech, ale také na výletech nebo i na horském závodu!

Potkat se s projektem můžeš ještě na těchto zastávkách?:

Beskydská sedmička (28.–29. 8.) – do projektu Třídíme v přírodě je zapojen extrémní horský závod s trasou přes 7 vrcholů Beskyd, kterého se každoročně účastní přes 3 000 účastníků. Pokud se chystáš závodit nebo do hor vyrazíš jako fanoušek závodníků, budeš mít k třídění odpadu na všech občerstvovačkách k dispozici třikoše. V cílové rovince ve Frenštátě pod Radhoštěm pak najdeš stánek s vytříděným programem a již zmíněné odměny ? ♻️

Bílá (4.–5. 9.) – v Beskydech projekt zastaví také na své poslední letošní zastávce a tím bude SKI areál Bílá, kde budeš mít možnost vyhrát pobyt na horách dle vlastního výběru! Stačí si na stánku vyzvednout soutěžní kartu, projít si trasu Čistou přírodou od Samosebou.cz ? bit.ly/Smradlavka a vyplněnou ji odevzdat zpět. Tím se dostaneš do slosování o víkendový pobyt v hodnotě 10 000 Kč!

Pro více info sleduj Facebook @samosebou.cz nebo web https://www.samosebou.cz/

Novější Zpět Starší