Známe finalisty REC.stage hudebních objevů 2021!

Po dobu 3 týdnů probíhalo na Youtube kanálu REC.tv semifinálové hlasování. Bitva 26 interpretů bojujících o každý hlas byla napínavá jak guma od trenýrek! Dnes již zná scéna čistých festivalů REC.stage své finalisty. Pojďme se na ně podívat.

1. Foxy Mama

Tohle hudební trio nás dostalo na první poslech svým songem Still Dreamin‘. Porotu v čele s Miraiem oslnila kapela natolik, že se Foxy mama dostala rovnou do finále. Oslní také vás.

2. Pablo’s

Hudební projekt Pablo’s spojuje rap a živou energickou show a texty o životě, „které se ti dostanou hluboko pod kůži“ jak o sobě píše sami Pablo’s na Facebooku.

3. Realita

Čtveřice sympaťáků hrajících pop-rock řízlý elektronikou. Tihle mladíci už stihli vydat své debutové album „Private Show“. Na vás teď je, jestli bude jejich show private nebo public.

4. Manu Destra

Elektro-popové uskupení míchá prvky elektro-swingu a popu do zajímavých kompozic! S písní Borders ovládla semifinálové hlasování na REC tv, překročí taky hranice finále a dostane se na festivalová pódia?

5. Mr.Moss

Elektroswingová parta, která přináší do taneční hudby swingovou klasiku, trochu elektra i jazzu. Formace z Hradce Králové zabodovala s písní „High“. Tak jak vysoko se dostanou.

6. BOTOX

Tato multižánrovka není na hudební scéně žádný nováček. Na kontě už mají řadu koncertů po naší republice a s písní „Popelář“ bodovali i v rádiu! Zabodují také na REC.stage.

7. Corpulent Provocateur

Pardubická skvadra, hrající živelný kytarový indie rock s prvky blues nebo funky. S písní „Test“ se probojovali až do finále, kde otestují i tvůj hudební vkus.

8. Marley Wildthing

Písničkářka původem z Rakouska, která se našla a usadila v Praze. Ve své indie-popové hudbě střídá celou řadu hudebních nástrojů jako ukulele, brazilský cavaquinho nebo řecký buzuki.

9. Define Me

Jak jen definovat Define Me? Čtyřčlenné uskupení hrající alternativní rock, kořeněný tvrdými kytarami a chytlavými vokály. V semifinále zabodovali s písní „Wake Up Honey“.

Hlasuj, hlasuj, vykrúcaj

Tohle je opravdu silná finálová devítka! Kdo z nich se stane hudebním objevem REC.stage 2021, závisí teď na tobě. Poslechni si jejich videoklipy a rozhodni se, koho pošleš na pódium scény čistých festivalů! Na tři vítězné kapely totiž čeká léto na českých hudebních festivalech. Hlasovat můžeš od 17. 5. do 31. 5. a ani ty nepřijdeš zkrátka! Hlasováním se totiž zařadíš do soutěže o 3 vouchery, které Tě dostanou na vybraný festival s REC.stage v doprovodu vítězné kapely.

Novější Zpět Starší