Červencové Čisté festivaly, které si nesmíš nechat ujít!

Fanoušci kvalitní muziky jsou na pokraji šílenství? To je jasný signál, že se festivalová sezóna rozjíždí naplno! Vedle legendárních Colours of Ostrava se česká i zahraniční hudební špička představí na řadě dalších Čistých festivalů, které šetří přírodu a třídí odpady! Přečti si, kam se tento měsíc můžeš vydat za hudebním zážitkem a zapoj se do soutěže o vstupenky na některou z vytříděných akcí!

Beats For Love

5.–⁠8. 7. 2023

Maraton červencových Čistých festivalů odstartuje největší taneční festival v srdci střední Evropy, tedy⁠ Beats for Love. Na čtyři dny zahalí Ostravu opar elektronické hudby v podání špičkových světových DJs jako Deadmau5, Hardwell nebo Tiësto! Loni esa taneční komunity roztančila desítky tisíc návštěvníků. Padne letos tento rekord? A kolik se povede vytřídit a poslat k recyklaci vytříděných odpadů?

Vysočina Fest

6.–⁠8. 7. 2023

Olympic slaví 60 let na hudební scéně a nevynechá oslavu v Jihlavě! Multižánrový festival Vysočina Fest nabízí bohatý program, ze kterého si vybere každý fanoušek české i zahraniční muziky. Mig 21, Chinaski a další české kapely doplní finská kapela The Rasmus! Přijď se také bavit na Vysočinu! Skvělé je, že u toho můžeš snadno třídit odpady!

Colours of Ostrava

19.–⁠22. 7. 2023

Během legendárních Colours žije hudbou celá Ostrava! Letos se na pódiu objeví třeba pop-rocková kapela One Republic, Čechy zatím příliš neobjevená světová star Burna Boy, britská zpěvačka Ellie Goulding nebo americký rapper Macklemore, držitel čtyř Grammy! Nebude chybět multioborové diskuzní forum Meltingpot a samozřejmě REC.stage, kam přivezeme vytříděné hudební objevy. Nenech si ujít, jak si s neopakovatelnou atmosférou v industriálním areálu poradí ADELA, T1M3LAND či Milan Malinovský!

Sázavafest

20.–⁠22. 7. 2023

Nejen hudba, ale také divadlo, film či autorské čtení. World music, rock, pop, reggae, ska, jazz, blues, dance i hip hop. To je multižánrový a multikulturní festival Sázavafest pořádaný ve Světlé nad Sázavou. Lineup, na kterém září jména jako Kryštof, Michal David nebo Dymytry, je toho důkazem! Počet zastoupených hudebních stylů přebije jen počet třikošů, do kterých můžeš na fesťáku vyhodit papír, plasty a kovy. Třídit odpad nebylo nikdy snazší!

Benátská! s Impulsem

27.–⁠29. 7. 2023

Festival dobré nálady v Liberci je jednou z mála mimoostravských akcí, kde si můžeš poslechnout Jarka Nohavicu! Miluj ho nebo zatracuj, ale dokud se zpívá, ještě se neumřelo! Další účinkující jako Chris Norman, Lenka Filipová, Mirai nebo Harlej jsou zárukou toho, že o dobrou náladu nebude nouze! Tak zburcuj kámoše, vyraz se bavit na sever Čech a nezapomeň se stavit k nám na stánek. Za dvacet prázdných plastových kelímků máš u nás pivo!

Mikulov fest

29. 7. 2023

Co je lepšího než den v srdci jižní Moravy? Přece den v srdci jižní Moravy s vytříděnou muzikou! Přijeď si do Mikulova užít jídlo ze všech koutů světa, víno, pivo a česko-slovenskou hudební špičku. Vystoupí Ewa Farna, Kali nebo Ben Cristovao! A my se nemůžeme dočkat, jak si společně zatřídíme!

Červenec uteče, než by člověk řekl rap. Ale neboj, brzy se můžeš těšit na článek o srpnových akcích! Celé léto navíc na Facebooku a Instagramu Čistého festivalu soutěžíme o vstupenky na největší české festivaly, které třídí odpady! Tak dej follow, ať ti neuteče žádná novinka z festivalového prostředí!

Novější Zpět Starší