Sezóna Čistých festivalů nabírá obrátky! Kam se v červnu vydat za vytříděnou zábavou?

Po majálesy roztančeném květnu se o slovo hlásí hudební festivaly, na kterých budeme společně třídit odpady a za třídění odměňovat. Na které dvě červnové akce přivezeme REC.stage s vybombeným lineupem a hudebními objevy? Přečti si tipy, kde se následující měsíc můžeš bavit, a využij možnost vyhrát vstupenky na největší české festivaly!

Jam Rock
1.–3. 6. 2023

První z červnových vytříděných akcí láká na luxusní předpověď počasí a nadupaný třídenní program v čele s Nazareth, Tata Bojs, Vypsanou Fixou nebo kapelou Tři sestry! Jam Rock v Letohradu slaví už patnáctou sezónu a chystá se potvrdit pověst oblíbeného rodinného festivalu pro všechny fanoušky dobré zábavy z pomezí Čech a Moravy! Budeš tam? My rozhodně ano!

Sweetsen Fest
15.–17. 6. 2023

Sweetsen Fest, kde budeme letos třídit již po patnácté, je výjimečný hned z několika důvodů. Vystupující umělci musí mít vazbu na Frýdek-Místek, vstup je zdarma a celá akce má charitativní přesah! Po dobu konání festivalu totiž probíhají finanční sbírky pro humanitární organizace jako ADRA, Charita či Podané ruce. A díky unikátním Třikošům na třídění plastu, papíru a směsi mohou návštěvníci snadno přispět také k šetření přírody!

Votvírák
16.–18. 6. 2023

Pohled na line-up milovického Votvíráku zahřeje u srdce každého fanouška tuzemské muziky. Je totiž nabitý známými jmény jako Lucie, Chinaski, Buty, Doga, Pokáč nebo Wohnout. K tomu všemu navíc přivezeme spolu s REC.stage vítěze naší soutěže! Jak hudební objevy obstojí před festivalovým publikem? A podaří se jim recyklovat v hudební hvězdy? Nechme se překvapit!

FM CIty Fest
23.–24. 6. 2023

V areálu bývalé textilky ve Frýdku-Místku se můžeš těšit na Mig 21, Ewu Farnou, Tomáše Kluse, Dubioza Kolektiv a více než 30 dalších vystupujících! Ve Stand Up zóně Tě bude bavit 7 pádů Honzy Dědka nebo Štěpán Kozub a na REC.stage to rozbalí vítězní interpreti dubnové hlasovací soutěže! Festival hlásí prakticky vyprodáno. Takže pokud si chceš zajistit místo a vyhrát lupeny pro sebe i kámoše, sleduj Facebook a Instagram Čistého festivalu!

Vysmáté léto Kadaň
24. 6. 2023

I na západě Čech se chystá velká vytříděná jízda! Zahraje kapela Queenie, Richard Krajčo, Olga Lounová, Honza Bendig a další. V areálu festivalu samozřejmě nebude chybět stánek Čistý festival, kde můžeš zkusit vyluštit zapeklitý třídící kvíz a vysoutěžit si tak odměnu za to, že nám pomáháš šetřit přírodu! Anebo si dáš oraz v chill out zóně a nabereš síly na další festivalové zážitky.

Open Air Music Fest Přeštěnice
30. 6. – 1. 7. 2023

Také jižní Čechy patří fanouškům festivalové zábavy! Na přelomu června a července si můžeš přijet vychutnat festivalový vibe na Open Air Music Fest Přeštěnice na louku mez nádherné lesy. Kromě lineupu plného osobností (Mirai, Poletíme?, Wohnout a další) můžeš tajit dech nad výkony akrobatů z Cirku La Putyka nebo se v pauze mezi koncerty nechat potetovat. Hlavně při tom nezapomeň třídit odpady!

Jatka Fest
29. 6. – 1. 7. 2023

S červnem se rozloučíme v Pacově na desátém ročníku festivalu Jatka Fest, který rok od roku roste doslova před očima! Prostředí pacovského zámku dodává festivalu neopakovatelnou atmosféru, kterou musíš zažít! Lucie Ti ukáže, jak se valej holkám šrouby do hlavy! Z dalších hvězd se těš třeba na Čechomor, Kandráčovce, Tlustou Bertu a spoustu dalších hvězdných jmen. K tomu je připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Tak co? Uvidíme se na stánku Čistého festivalu?

Ještě nemáš vytoužený lístek na žádný fesťák? Nezoufej! Celé léto na Facebooku a Instagramu soutěžíme o vstupenky na festivaly, které třídí odpady! Tak sleduj na sítích Čistý festival, ať ti neuteče žádná novinka!

Novější Zpět Starší