Hlasuj a vyber letošní finalisty hudebních objevů REC.stage!

Scéna čistých festivalů REC.stage dává každoročně šanci kapelám a interpretům recyklovat se v hudební objevy a zažít vlastní koncerty na největších českých festivalech. Letos se se svým autorským videem přihlásilo rekordních 616 kapel, z nichž porota vybrala 30 nejzajímavějších. O jejich dalším osudu můžeš svým hlasem rozhodnout i ty! Jak na to se dozvíš v článku.

Všechna autorská videa přihlášených kapel zhlédla porota složená z organizačního týmu REC.stage, pořadatelů českých festivalů a zpěváka Miraie. Z 616 přihlášených kapel vybrala 30 kapel a interpretů. Tři z nich zaujali natolik, že je porota poslala přímo do finále. Zbylých 27 se utká o zbývajících 6 finálových míst. Jejich videa najdeš na YouTube kanálu REC.tv.

Semifinále

Teď přichází tvůj čas! Podpořit české hudební objevy můžeš jednoduše tak, že zavítáš na kanál REC.tv a dáš „like“ některým z videí. Máš na to čas od 19.4. do 7.5.2021.

Tak hlasuj, hlasuj, vykrúcaj tlačítko „to se mi líbí“ pro interprety, které chceš dostat do finálového hlasování. Devět videí interpretů se pak ve finále utkají o titul hudebních objevů REC.stage.

Finále

Finálové hlasování proběhne tady na webu cistyfestival.cz od 17.5. do 31.5.2021. O tom ti ale dáme vědět v dalším článku, aby ti tato informace neunikla.

Kromě toho, že svým hlasem pomůžeš některým kapelám k hudebnímu snu, zároveň objevíš zase novou tuzemskou muziku. Tak ji běž prozkoumat na REC.tv a nezapomeň odebírat kanál, aby Ti v budoucnu neunikly žádné čerstvé hudební objevy.

Novější Zpět Starší