Šestice přihlášených na REC.stage, která nám vyrazila dech!

I letos jsme zaznamenali obrovský zájem kapel o to recyklovat se v hudební objev na REC.stage. Přihlásilo se nám 616 kapel, které touží koncertovat na Čistých festivalech! Některá hudební uskupení nám ale vyrazila dech už na první poslech! Co myslíš, máme výběru kapel z dnešního článku dát šanci a poslat je do semifinále? Napiš nám svůj názor do komentáře na Facebooku.

Corpulent Provocateur

V minulém roce jim o chlup utekl postup mezi devět finalistů. S pořadateli Metronome Prague, Colours of Ostrava a Miraiem jsme nad touto pardubickou indie kytarovkou dlouze váhali, ale nakonec dostali přednost jiní interpreti. Co myslíš, přišel letos jejich čas? Máme je vybrat mezi 30 semifinalistů?

Milan Samko

Před dvěma lety si jako finalista REC.stage zahrál na Coloursech i Rock for People, pak se ale výrazněji neprosadil. Letos se do REC.stage hlásí s novým autorským singlem, který by tě na koncertu rozhodně nenechal stát v klidu. Zajímá nás váš názor! Měl by Milan dostat druhou šanci?

Jurič Pařil

Geniální fesťákové jméno přímo vybízí k hudební kariéře! Tento zpívající hasič má na účtu stovky tisíc zhlédnutí, mezi poslední tvorbu patří dokonce i vánoční songy. Zchladit letní žár svátečními melodiemi? To tu ještě nebylo! Co myslíte, uhasil by Juřič vaše hudební touhy?

Ondřej Ferko & Ondra Gizman 

Netradiční duo slovenského popu a saxofonu sklízí na YouTube veliký úspěch. Názory poroty jsou však rozpolcené. Co si o nich myslíte, zaslouží si postoupit mezi 30 semifinalistů? Zavlnili byste v kotli na jejich chytlavé rytmy?

DJ Nadja

Rapperka Naďa Hůlková alias DJ Nadja je v převaze přihlášených mužských uskupení jako růže mezi trny. Jemná květinka to ale není, ve svých textech si rozhodně nebere servítky. Koktejl mixů DnB, rap, house a její texty na hraně černého humoru nás staví před otázku. Poslechli byste si tuto ostrou rapovou záležitost mezi hudebními objevy?

Instant Christmas Band

To nejlepší na konec! Tato parta nám opravdu vyrazila dech. Jestli něco nazvat alternativním stylem, tak rozhodně toto prazvláštní uskupení pseudo-hudebníků, hrajících na homemade – možná dokonce recyklované nástroje. Otázka pro fajnšmekry, šli byste do kotle na tento bizarní zážitek nebo byste raději nasazovali špunty? To je otázka do pranice!

Videa všech 30 vybraných semifinalistů umístíme na Youtube kanál REC.tv. Od 19.4. budeš mít jejich osudy ve svých rukou. Dát sympatie svým oblíbencům můžeš jednoduše tak, že dáš „like“ videím, která se ti nejvíc líbí. Videa s největším počtem hlasů postoupí do finále.

Novější Zpět Starší