Hlasujte pro objevy REC.stage a vydejte se zdarma na čisté festivaly

Seznam třicítky finalistů, kteří se poperou o místo na REC.stage, je kompletní. Hlasování je spuštěno a teď je na vás, abyste rozhodli, které z kapel jsou vašimi hudebními objevy a zahrají tak na největších českých čistých festivalech. A co víc, díky zapojení do hlasování můžete sami navštívit některý z těchto festivalů třídících odpad. Ve hře je totiž 160 vstupenek na akce jako Colours of Ostrava, Votvírák, FM City Fest nebo Beats For Love!

Jak na to? Hlasovat můžete až pro tři kapely denně od půlnoci do půlnoci, a to celý měsíc až do 30. dubna 2023. Čím častěji budete hlasovat, tím větší šanci na zisk vstupenek máte. Ze všech došlých denních hlasování bude na konci dubna vylosováno 80 výherců. Ti získají po dvou vstupenkách na festival, který si vybrali právě při odesílání hlasů.

Z jakých kapel můžete vybírat? Mrkněte na YouTube kanál REC.tv. Tam najdete soutěžní videa třiceti interpretů, kteří vzešli z početné konkurence 871 přihlášek. A je třeba říct, že stojí za to na ně kouknout a poslechnout všechny až do konce. Výběr třicítky nejlepších podle dramaturgů festivalů Colours of Ostrava, Votvíráku a produkce REC.stage je letos opravdu silný, nechybí silné ženské interpretky, popové kapely, jedno transgenderové zjevení, alternativní umělci, ale například také kapela Dolls In The Factory. To je parta, kde hrál Mirai Navrátil předtím, než rozjel hvězdnou kariéru se svým aktuálním projektem Mirai. Právě je vybrala do finále jako černého koně kompletně celá porota.   

O co hrají kapely? Tři vítězní interpreti získají garanci letního turné na REC.stage na Colours of Ostrava, Votvíráku a FM City Festu se zajímavými honoráři a o další hvězdné odměny. Mezi nimi například natáčení pořadu pro REC.tv. Ani ostatní finalisté nepřijdou zkrátka, protože ve hře je dalších dvacet koncertních časů na největších českých festivalech. Větší šance zahrát na REC.stage na největších čistých festivalech tady nikdy nebyla!

Určitě si dejte odběr kanálu REC.tv a Facebooku nebo Instagramu Čistý festival. Protože právě tam bude budeme postupně celý duben představovat jednotlivé kapely a zveřejňovat průběžné výsledky. Takže stay tuned, ať vám neuteče, jak jsou na tom vaši oblíbenci.

Novější Zpět Starší