Hudební objevy 2024 jsou tady! Hlasuj a vyhraj lístky na čisté festivaly

Dvacítka talentovaných finalistů je připravena se utkat o místa na REC.stage. Teď je to na tobě! Zapoj se do hlasování REC.stage a rozhodni, kdo se recykluje v hudební objev festivalové sezóny 2024 a zahraje si na největších českých festivalech. Ale to není všechno! Chceš získat zdarma lístky na čisté festivaly jako třeba Colours of Ostrava, Benátská! s Impulsem, Beats for Love nebo Votvírák? Hlasuj pro své favority a zapoj se do soutěže o 160 vstupenek na festivaly po celém Česku.

Jak pomoci svému oblíbenci vyšplhat se na první příčky naší soutěže REC.stage? A jak zároveň vyhrát lístky na festivaly? Je to jednoduché. V seznamu letošních talentů můžeš hlasovat až pro 3 kapely denně a to od půlnoci do půlnoci. Ze všech došlých denních hlasování vylosujeme na konci května 80 šťastlivců, kteří získají po dvou vstupenkách na festival, který si vybrali v hlasovacím formuláři. Kromě našlapaných Colours of Ostrava, Beats for Love nebo Benátské! s Impulsem je to taky třeba FM City Fest, Votvírák, Jatka fest a mnoho dalších.

Letošní výběr je opravdu pestrý. Naposlouchat si všechny kapely můžeš na Youtube kanále REC.tv, kde najdeš videoklipy dvaceti finalistů, které vybrali dramaturgové a pořadatelé Colours of Ostrava, Benátská! s Impulsem a FM City Fest. A je opravdu co poslouchat! Nechybí směsice jemných sametových hlasů žen i mužů, trocha melancholie a dekadence i hlasy výrazných tónů, které se ti dostanou pod kůži. České i anglické písně s rytmickými melodiemi, které tě zkrátka donutí se hýbat i chytlavé texty, které si při druhém refrénu začneš broukat. To vše a mnohem více propleteno v žánrech popu, rocku, indie i jazzu, okořeněno balkánskými beaty či funky. Jednoznačně letošní výběr stojí za poslech!

A o co přesně hrají kapely? Z vybrané dvacítky vzejdou tři vítězové, kteří získají garanci letního turné na REC.stage na Colours of Ostrava, Benátská! s Impulsem a FM City Fest. Nebudou chybět ani zajímavé honoráře a další skvělé odměny, třeba natáčení pořadu pro REC.tv. A co ostatní finalisté? Ani ti nepřijdou zkrátka, protože je pro ně připraveno 25 koncertních časů na největších českých festivalech. Taková příležitost zahrát si na REC.stage na českých festivalech a ukázat se velkému crowdu fanoušků tu ještě nebyla!

Nezapomeň nás sledovat na FacebookuInstagramu a odebírat YouTube kanál REC.tv, protože právě tam budeme zveřejňovat průběžné výsledky a ty tak budeš v obraze, jak si třeba právě tví favorité vedou.

Zpět Starší