REC.stage dává znovu kapelám šanci recyklovat se v hudební objevy

Scéna čistých festivalů REC.stage každoročně představuje hudební objevy. Talentované kapely se mohou přihlásit do soutěže a zahrát si o koncertní sen. Tour na třech velkých tuzemských festivalech. Přihlašování bude otevřeno do 9. 4. 2021, tak nezmeškejte svou šanci recyklovat se v hudební objev!

Jak se přihlásit?

REC.stage je určená pro všechny kapely, které si chtějí zahrát na největších českých festivalech. Přihlašování je spuštěno zde a poběží až do 9.4.2021. Podmínkou přihlášky je zaslání originálního videa s autorskou hudební tvorbou. Ze všech přijatých videí budou pořadatelé festivalů společně s Miraiem vybírat třicet semifinalistů, jejichž videa budou sbírat hlasy v podobě lajků na YouTube kanálu REC.tv.

Hlasovat pro kapelu se vyplatí

Devět nejúspěšnějších interpretů pak postoupí ze semifinále do závěrečného hlasováni. Tři vítězné kapely s největším počtem hlasů pak čeká nezapomenutelná hudební sezóna na REC.stage a natáčení pořadu s Miraiem! Fanoušci kapel můžou mít dvojitou radost. Nejenom, že svým hlasem ve finále podpoří vybranou kapelu, ale zařadí se do soutěže o vstupenky na čisté festivaly. Na 100 vylosovaných hlasujících fanoušků čekají lístky na letošní čisté festivaly. Pro zvýšení šancí vyhrát festivalové lístky je možné hlasovat každý den.

5 let recyklace hudebních objevů

REC.stage je již od roku 2016 neodmyslitelnou součástí vybraných čistých festivalů. Mezi interprety, kteří si na REC.stage zahráli, patří třeba David Stypka, Mirai, The Atavists, Thom Artway, Pekař nebo Pokáč. Loňský rok hlasování převálcovaly kapely Nedivoč, LuckySings a Noisetrap.

Novější Zpět Starší