Přihlášky pro REC.stage hudební objevy 2022 spuštěny!

REC.stage je scéna čistých festivalů, která každoročně dává kapelám šanci recyklovat se v hudební objevy. Interpreti a kapely se mnohou přihlásit se svým autorským videem a bojovat o turné na festivalech Colours of Ostrava, FM City Fest a Sázavafest. Přihlašování je otevřeno až do 9. 4. 2022, tak popadni tuto hudební příležitost za pačesy!

Jak to funguje?

Do REC.stage hudebních objevů se mohou přihlásit všichni interpreti a kapely se svou autorskou tvorbou. Jedná se především o neopakovatelnou příležitost zahrát si na největších čistých festivalech a prožít tak léto naplno! Přihlášky jsou spuštěny až do 9. 4. 2022. Podmínkou přijetí přihlášky je autorské video se svou tvorbou. Na základě těchto videí budou pořadatelé ze všech přihlášených kapel vybírat třicet semifinalistů, kteří se utkají o hlasy na YouTube kanálu REC.tv podobně jako v minulém roce.

A co pak?

Devět interpretů s největším počtem likes následně postoupí do finále, tedy závěrečného hlasování na našem webu. Tři vítězné kapely se pak jako hudební objevy REC.stage vydají na tři největší české festivaly.

Hlasuj a vyhraj vstupenku!

Pro všechny fanoušky máme skvělou zprávu. Jako každý rok i letos odměníme 100 hlasujících vstupenkou na letošní čisté festivaly. Stačí svým hlasem podpořit přihlášené kapely a mít kapku štěstí při losování výherců. Ale pamatuj, čím víckrát hlasuješ, tím větší máš šanci vyhrát.

REC.stage recykluje opravdové hudební hvězdy!

Od roku 2016 REC.stage stihla zrecyklovat celou řadu skvělých kapel, které mají nyní hudebně velmi našlápnuto! Mezi interprety, kteří si v minulosti prošli REC.stage patří např. Pokáč, The Atavists nebo loňští vítězové kapely Realita, Botox a Corpulent Provocateur. Kdo se k nim zařadí letos? Uvidíme a těšíme se!

REC.stage na FM City Festu 2021
Novější Zpět Starší