REC.stage 2023 má své vítěze

Tak to byla jedna velká dubnová jízda! Soutěž REC.stage letos zaznamenala rekordních 34 693 hlasů. Především o první čtyři místa se strhla pořádná mela! Jak dopadlo hlasování? Čti ve článku a dozvíš se taky jména osmdesáti výherců vstupenek na festivaly!

Letošní hudebním objevem REC.stage je brněnský projekt T1M3LAND a vyrazí na Colours of Ostrava, Votvírák a FM City fest zahrát v primetime. Už teď se těšíme na to, jak tato hudební alternativa zaujme festivalové publikum! Na další v pořadí hlasování, druhého Milana Malinovského a třetí ADELA, se může těšit i 80 výherců celkem 160 vstupenek na čisté festivaly, které třídí odpady. Seznam výherců

Aktuálně finišujeme line-up REC.stage, ve kterém letos dáváme prostor také ostatním finalistům. Kromě tří vítězů se dočká show na scéně čistých festivalů celkem čtrnáct z nich. Hrací čas má tak na REC.stage celkem 17 z 30 finalistů, což je nejvíce v historii soutěže. REC.stage tak dává hudebním objevům možnost vystoupit na Colours of Ostrava po boku takových hvězd, jako jsou One Republic, Macklemore, Interpol nebo vedle kompletní špičky domácí hudební scény na Votvíráku a na FM City festu. Těšíme se na to, že REC.stage bude zase po roce místem, které dá šanci hudebním fanouškům objevit nové hvězdy a učinkující interpreti se recyklují v hudební objevy.

Line-up zveřejníme tady v aktualitách v květnu, takže stay tuned!

Novější Zpět Starší