Staň se letošním hudebním objevem! Přihlas se právě teď do soutěže REC.stage!

Přinášíme novou šanci stát se hudebním objevem REC.stage! Taky v roce 2024 hledáme talentované interprety, kteří se nebojí výzvy v podobě show na čistých festivalech. Z přihlášek vybereme 20 finalistů. Ti se v květnovém hlasování fanoušků utkají o možnost zažít nejlepší léto svého života. Vydají se totiž na tour po nejnavštěvovanějších českých festivalech a zahrají si v prime time na Colours of Ostrava, FM City Fest a letos také na jubilejním 30. ročníku Benátská! S Impulsem. Jak na to? Čtěte dále!

Jak na to?

Soutěž REC.stage je výzvou pro všechny kapely s vlastní tvorbou, které si chtějí zahrát na největších českých festivalech. Pro zapojení stačí poslat přihlášku do 31. 3. 2024, která musí obsahovat originální autorské či lyric video. Na základě toho vyberou pořadatelé a dramaturgové festivalů Colours of Ostrava, Benátská a FM City fest celkem dvacet finalistů. Do hodnocení je zahrnuta nejen originalita a talent, ale také potenciál přihlášených kapel.

Získat místo na stage mohou i poražení finalisté

Z boje o hlasy, který proběhne na portálu www.cistyfestival.cz, vzejdou tři vítězové, kteří se tak recyklují v letošní hudební objevy REC.stage čistých festivalů a čeká je nezapomenutelné léto. To zpečetí kontrakty s honoráři na koncerty v prime time na festivalech Colours of Ostrava, FM City Fest a Benátská! s Impulsem. Kapely se navíc zúčastní pořadu v REC.tv a získají sadu profi fotografií z koncertů i natáčení. Stejně jako v loňském roce, ani letos se nezapomíná na poražené finalisty, pro které je připraveno dvacet hracích časů a budou vybráni podle pořadí v hlasování, žánru a dramaturgie jednotlivých festivalů. Šanci něco získat tak mají opravdu všichni!

REC.stage slaví 8 let

REC.stage neodmyslitelně patří k vybraným čistým festivalům stejně jako třikoše na třídění odpadu. A letos to bude osmý rok, kdy se prostřednictvím REC.stage – hudební scény festivalů třídících odpady, recyklují další talentovaní hudebníci. Za zmínku rozhodně stojí interpreti minulých ročníků, kteří si na REC.stage zahráli a nyní slaví velké úspěchy. Patří mezi ně například Pokáč, Mirai, Pekař, Sofian Medjmedj nebo výherce loňského ročníku T1M3LAND.

Novější Zpět Starší