TOP 6 vedoucích kapel v semifinálovém hlasování REC.stage!

Na YouTube kanálu REC.tv právě probíhá semifinálový boj o lajky, které znamenají postup do finále hudebních objevů REC.stage! Které kapely a interpreti jsou aktuálně na vedoucích pozicích a postoupili by do finále? A dokdy můžeš pořadí ovlivnit? Dozvíš se v dnešním blogu.

Od 20. dubna do 7. května sbírají kapely v semifinálovém hlasování na kanále REC.tv lajky a bojují tak o postup do finále. Aktuálně vedou a do finále by tedy postoupili tito interpreti:

1. Kutheil + LIVE BAND

Petr Kutheil se od působení v soutěži Hlas Československa pohybuje převážně v muzikálových produkcích. Vystupuje s pop/rockovou kapelou LIVE BAND a mezi semifinalisty aktuálně vede s písní Icarus!

2. TheCoffees

Elektronický pop s jemným hlasem a ostrou kytarou! České texty, synťáky, zaobalené efekty. To je kapela TheCoffees z Uherského Hradiště, která je s písní JE aktuálně na druhém místě. Probojuje se do finále?

3. Qr.ious

Solo zpěvák Qr.ious se s klavírem, kytarou a písní Blind Wonderman probojoval mezi vedoucí šestici interpretů. A my jsme curious, jestli se potkáme ve finále nebo dokonce na koncertech na REC.stage!

4. KÁMO

Kapelu KÁMO tvoří čtyři kluci z Bílovce a hrají elektro-pop-rock s českými texty! S písní Propadám se ovšem nepropadli, ale dostali rovnou na průběžné čtvrté místo. Udrží si svou pozici?

5. David Elis

Rodák z Českého Ráje David Elis kombinuje ve své originální acoustic-country tvorbě kytaru se stomp boxem a looperem. S písní Midnight Rider se dostal mezi vedoucí kapely v hlasování na našem kanálu. Dostane se taky do finále?

6. The Middle of the Sandwich

Alternativní uskupení z Olomouce a okolí, které ve své tvorbě mísí všemožné žánry od blues až po rap. Se songem Tattered Pictures se probojovali do šestice vedoucích a jejich snem je koncert na Colours of Ostrava, podaří se jim to?

Přímý postup do finále mají v kapse MikAel spolu s kapelami Bad Joker’s Cream a Evah. Porota složená z dramaturgů festivalů se rozhodla, že tyto 3 kapely mají velký talent i potenciál. A tak je uvidíme ve finále zcela jistě a představíme si je společně se všemi finalisty v dalším článku.

Zamíchat pořadím u ostatních kapel můžeš i ty, semifinále totiž potrvá až do 7. 5.! Mrkni na YouTube kanál REC.tv, užij si hudební objevy, poslechni si všechna soutěžní videa a dostaň svým lajkem kohokoliv ze semifinalistů blíže ke splnění hudebního snu!

Novější Zpět Starší