Známe letošní hudební objevy a semifinalisty REC.stage!

Scéna čistých festivalů REC.stage každoročně recykluje kapely a interprety v hudební objevy. Letos jsme zaznamenali celkem 556 přihlášek s autorským videem, z nichž porota vybrala 30 semifinalistů! O tom, kdo z nich se stane hudebním objevem můžeš rozhodnout i ty! Jak na to se dozvíš v článku.

Porota složená ze zástupců organizačního týmu REC.stage, pořadatelů festivalů Colours of Ostrava a Sázavafest společně se zpěvákem Miraiem Navrátilem zhlédla všech 556 zaslaných videí a vybrala z nich 30 semifinalistů. Nebyla to jednoduchá volba, mnoho přihlášených kapel má obrovský potenciál. Kapely Evah, Bad Joker’s Cream a MikAel porotu dokonce oslnily tak, že je poslala rovnou do finále! Zbylých 27 postupujících bude až do 7.5. bojovat o hlasy na YouTube kanálu REC tv.

Semifinálové hlasování

Teď už to máš ve svých rukou! Projeď si všechna semifinálová videa na našem kanále REC tv a podpoř semifinalisty jednoduše tím, že jim dáš „like“ pod videem. Nejenom, že objevíš novou skvělou muziku, ale taky kapelám pomůžeš posunout svou hudební kariéru zase o kus dál! 

Finálové hlasování

Šest kapel s nejvyšším počtem lajků pak postoupí do finálového hlasování tady na našem webu, kde budou společně se třemi porotou vybranými interprety bojovat o první tři místa! Na vítěze hudebních objevů 2022 čeká super léto na festivalech FM city fest, Colours of Ostrava a Sázavafest!

Finálové hlasování bude probíhat od 17. 5. do 31. 5. 2022. Sleduj naše profily na Instagramu a Facebooku a my ti to včas oznámíme. Protože ve finále z toho může kápnout i něco pro tebe! Pro 80 hlasujících máme k dispozici 160 vstupenek na české festivaly napříč republikou. Hlasovat a třídit odpad se prostě vyplatí!

REC.stage na Colours of Ostrava!
Novější Zpět Starší