Vyhlašujeme vítěze hudebních objevů REC.stage 2021

Do konce května bojovalo 9 finalistů o titul hudební objev REC.stage 2021. Jak tento napínavý boj dopadl? Kteří interpreti získali nejvíce hlasů a splní si koncertní sen na českých festivalech, které s námi třídí odpady? A kdo z hlasujících vyhrál vouchery na čisté festivaly?

Po dobu dvou týdnů probíhalo finálové hlasování na našem webu. Pro své favority celkem hlasovalo 16 596 hlasujících! Nejraději bychom na Čistých festivalech slyšeli všech 9 skvělých finalistů, ale pravidla jsou jasná. Pouze tři kapely s největším počtem hlasů zažijí vytříděné léto na českých hudebních festivalech.

Tak a je to tady! Letošními hudebními objevy REC.stage se stávají tyto kapely:

  1. Realita
  2. Corpulent Provocateur
  3. Botox

Gratulujeme nově vytříděným hudebním objevům a už se na vás na REC.stage moc těšíme!

A co slosování o 3 poukazy?

Nezapomínáme ani na aktivní hlasující, kteří se hlasováním zařadili do slosování o 3 poukazy pro 2 osoby na Čisté festivaly s REC.stage v doprovodu kapely dle vlastního výběru. Štěstěna ve slosování padla na tyto hlasující:

  1. Martina Tatíčková (+ 1 doprovod)
  2. Hana Štouračová (+ 1 doprovod)
  3. Nikol Kováčová (+ 1 doprovod)

Letí k vám velká gratulace, spojíme se s vámi a domluvíme detaily.

Sezóna se letos rozjíždí, mrkni na seznam zapojených Čistých festivalů, kde denně najdeš aktualizované termíny podle toho, jak je festivaly potvrzují. Tak co, na kterém festivalu se s vámi potkáme a společně zatřídíme odpady?

Novější Zpět Starší